Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem indul be?

Ricstom kérdése:

Miért nem indul be?

Figyelt kérdés
Van egy JAWA Babettám és nem akar beindulni. Ki lett takarítva a karburátor, a kipufogó (már) nincs eldugulva, benzin van benne (természetesen keverék), szikra van, a gyetya kap benzint. Lehetséges hibaválaszokat kérnék.

2014. aug. 15. 12:05
 1/3 anonim válasza:
Ha tényleg nedves a gyertya(benzines), szikrát ad: nekem volt már ilyen, sokat idegeskedtem rajta, végul kisult, hogy másik gyertyával megy- 2 nap múlva az új brisk gyertya folmondta a szolgálatot, szóval most egy rozsdás gyertyát tettem bele(találtam a foldon), nevetséges módon azzal megy még most is. Ja, most jutott eszembe, hogy javítottam már olyan babettát amit végigteszteltem mindenhogyan, végul az egész elektronikát kicseréltem és mukodott. Ha van még kérdésed szívesen válaszolok! Sok sikert!
2014. aug. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Volt vagy 3 gyertya belerakva, egyikkel sem akart működni. Erre a motorra nem akarok költeni, a cserés dolgok nagyon nem fognak működni. Sokszor lett hajtva kint az utcán is meg egy helyben, édesapám is próbálgatja mindig, Ő úgy tartja, hogy volt olyan mikor legalább pöffent egyet, de utána mindig lefulladt. Egyébként 207-es. Köszi a segítséget!
2014. aug. 16. 11:55
 3/3 StarKrubby014 válasza:
Lehet hogy kompresszióbaja van vagy rosszul van beállítva a karburátor(itt lehet a benzinszint, a benzin-levegő keverék beállítócsavar)
2014. szept. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!