Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan hagyjam abba?

Hogyan hagyjam abba?

Figyelt kérdés
Kérdésem a következő : hogyan hagyjam abba a füvezést? Minden este elszívok egy light-os cigit... de minden nap elvégzem a munkám és emelett mindent amit kell. De egyszerüen már annyira hozzászoktam hogy minden este eltolok egyet és olyan jól esik és szivem szerint soha nem hagynám el.. de viszont tudom hogy ez nem jó és eszem szerint befejezném. Nem tudom hogyan mondjak le róla mikor nem azért szívom mert ''függő'' vagyok hanem azért mert jól esik. Ezt értem azalatt hogy volt már olyan párszor hogy nem volt, és kibírtam heteken keresztül is hogy nem. Elítélő emberek válaszát nem kérném ha lehet. Mivel ez az oldal elméletileg arról szól hogy segítsünk egymásnak. Köszönöm a válaszokat előre is.
2014. aug. 15. 14:52
 1/2 anonim ***** válasza:

"nem azért szívom mert ''függő'' vagyok hanem azért mert jól esik."


Szerintem ezt csak behazudtad magadnak. Ha tényleg csak azért szívnád, mert jól esik, azonban nagyon le akarnál róla szokni, akkor leszoknál és kész. Valószínűleg függő lettél. Bocs, nem akarok bunkó lenni, de így van.

Tudom, hogy ez a válasz nem nagy segítség, de ha tényleg nem vagy függő, akkor egyszerűen csak hagyd abba. Dobd ki az ablakon, és ne szerezz többet.

Ha viszont elvonási tüneteid lesznek tőle, akkor szép lassan kell leszoktatni magad. Minden nap egyre kevesebbet szívsz, aztán kétnaponta, aztán háromnaponta stb.

2014. aug. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Lehet hogy igazad van. A lényeg mégis az hogy hogyan hagyjam abba ha nem akarom.. tudom hülyén hangzik .
2014. aug. 16. 00:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!