Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan válasszam ki, hogy...

Nisku kérdése:

Hogyan válasszam ki, hogy melyik különórámat hagyjam abba?

Figyelt kérdés

Ebben a tanévben fogok érettségizni és a sok különórám elveszi az időt a tanulástól... :(

De mindegyik órát nagyon szeretem. Csak az a probléma, hogy hétfőn kívül, szinte minden nap 7 után érek haza hulla fáradtan és szombaton is külön érettségi felkészítőkre járok, szóval még akkor se tudok foglalkozni az iskolai kötelezettségeimmel. :(

Szükségem lenne egy kis időre, mert érzek, hogy így nem fog menni ez az év.

Szerintetek, hogy válasszam ki, hogy melyik hobbymat hagyjam abba? :(



2013. nov. 13. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt az évet állítsd a felvételi szolgálatára. Hova akarsz menni? melyik segíti? melyik nem?
2013. nov. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 2xSü ***** válasza:
És milyen különórákra jársz?
2013. nov. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Gyógypedagógiára vagy pszichológiára szeretnék majd járni. (Esetleg mindkettőre)

Irodalomból és angolból fogok emeltezni + választott tárgyam a biológia.

Járok cserkészetre ez kb. 1,5 óra egy héten + felkészülés. Ezt azért nem hagyhatom abba, mert vezető vagyok és szeretem az őrsömet, bunkóság lenne ott hagyni őket csak azért mert érettségizem. (Ráadásul más vezetők is érettségizett már és közben nem adta le az őrsét...)

Klarinétozom. Ez 1 óra egy héten + gyakorlás + Zenekar ( ami 2 óra/hét) + zongorás próba ( jó esetben 1 óra/hét) Ezt meg azért nem szeretném abbahagyni, mert ez az utolsó évem a zeneiskolában, nem akarom pont az utolsó évben feladni, meg most végre kaptam egy saját klarinétot :) .

Külön matek ez 1,5 óra/hét erre szükségem van, ezért nem hagyhatom abba... :P

Szombatonként irodalomra és angolra járok. Ez 3+4 óra...

Vasárnap pedig elmegy a családi ebédekkel, meg vasárnap esténként járok egy imaközösségbe. Arra nagyon nagy szükségem van, mert feltöltődök tőle és a társaság is nagyon jó! :)

És akkor a péntek esti kiruccanásokról nem is beszéltem..., bár azok mostanában már elmaradtak.

Lehet, hogy csak az a baj, hogy rosszul osztom be az időmet, nem tudom. De mostanában annyira szétestem és fáradt lettem, hogy valamit muszáj leadnom, csak semmit se szeretnék...:(

2013. nov. 14. 17:54
 4/6 anonim válasza:
A zenekarozást biztos feladnám, esetleg beszélnék a magántanárokkal, hogy kicsit csökkentsék az órák időtartamát. Egyébként őszintén tisztellek, amiért van erőd mindehhez.
2013. dec. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudom, már nagyon rég kaptam ezt a választ, de valamiért csak most látom az utolsót. Köszönöm szépen! :)
2015. márc. 4. 17:09
 6/6 anonim ***** válasza:
merre mész tovább? mi szeretnél lenni?
2015. márc. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!