Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha lenne olyan képességetek,...

Ha lenne olyan képességetek, hogy meg bírnátok állítani az időt (minden megáll, csak ti nem), akkor mire használnátok ki?

Figyelt kérdés

Én egyrészt tuti, hogy kialudnám magam minden nap :D Tehát ha reggel csörög az órám, de még álmos vagyok, akkor megállítom az időt, és alszom ameddig jólesik, aztán "visszaállítanám" az időt.

Ha pl késésben volnék, akkor is használnám.

Bemennék boltba, elvenném ami kell, úgy hogy körülöttem áll minden, majd kisétálok, és akkor állítom vissza az időt.

Pl. lehetne még doga, ZH közben megállítani, megnézni a helyes választ, így tanulni se kéne :D

Ti mire használnátok még?


2014. aug. 15. 18:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha látok valami tisztességtelent, hogy valaki az idő leállításával nem nem fizetne, az megállítanám.

Sok rosszat meg lehetne akadályozni.

2014. aug. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én sem a sarki kisboltból lopnék, hanem a nagy multikból, akik szintén lopnak, csak a vevőtől... azzal, hogy átírják a lejárati dátumot, és ezáltal a szart adják el a vevőnek, meg ott basznak át ahol tudnak. Nah, tőlük nem lenne bűntudatom, hogy néha ellopok 1-2 üveg nutellát mondjuk :D
2014. aug. 15. 18:30
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
megállítanám, majd élesíteném a bolygón az összes atombombát :D
2014. aug. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ha minden megáll kivéve te, akkor a levegő molekulái is megállnának, és nem tudnál mozogni vagy lélegezni
2014. aug. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tegyük fel, hogy a levegő molekulái nem állnak meg :D
2014. aug. 28. 19:59
 6/11 anonim ***** válasza:

Na látom nekem kell pervezkednem !!, :D Keresnék egy jó csajt és meg fogdosnám meg tovább de azmár nagyon dúrva... :D hiddel minden fiu ezt tenné :)


Meg minden rossz cselekedetet amit látok az meg akadályozni :D


Meg egykét maffia bankot ki rabolni :)

2014. szept. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még a válaszok! :)
2014. szept. 6. 18:39
 8/11 anonim ***** válasza:

Ezek a fiúk....

Na mindegy.Én is olyasmikre használnám,mint te csak nem lopnék. :)

2014. okt. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8 maffia bankot? tudod ezt õk is lopták és erõ szakal veték vagy csalásal szerezték...
2014. okt. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

szét lopnám a világot és a saját képemre formálnám.

minek tanulni,ha kell valami elveszem...

elpusztitanám a nekem nem tetsző dolgokat.

2014. nov. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!