Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vannak itt furcsa emberek?...

Vannak itt furcsa emberek? Bővebb lent

Figyelt kérdés
Olyan emberekkel szeretnék beszélgetni,akik jóval másabbak,mint az átlag. Nem pszichopatákra gondoltam,vagy olyanokra,akik valami kirívóan nagyot teljesítettek,hanem inkább olyanokra,akiknek van egy egyedi világnézetük,máshogy fogják fel a dolgokat,igazi különcök,csodabogarak:)

2014. aug. 16. 01:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, engem eddig még mindig mindenki furcsának nevezett. :))
2014. aug. 16. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Persze hogy vannak, pl mindenki máshogy fogja fel a világot.

Pl ha érdekelnek az ilyen furcsa világnézetű emberek, javaslom nézz meg egy David Icke előadást youtubon, eléggé más mint az átlagemberé :)


Ha gondolod beszléhetünk az élet céljáról, meg ilyemikről, szerintem nekem is elég egyedi álláspontom van mint az átlagnak :D

2014. aug. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rám mondták már, hogy különös, beteg, furcsa, "egyedi" vagyok, ha akarsz beszélgetni, csak rajta, írj rám egy üzenetet
2014. aug. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 xFRUx válasza:
Rám amiatt mondták, hogy furcsa vagyok, mert szoktam írni. Verseket, novellákat. Elég érdekesen látom a világot.
2014. aug. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

INTP vagyok.

[link]

2014. aug. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!