Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mondanátok olyan oldalakat...

Rami** kérdése:

Mondanátok olyan oldalakat amikben irnak tippeket hasznos tanácsokat kezdo bicikliseknek akik most kezdenek Országúti kerékpárral biciklizni? De persze itt is fogadok tanácsokat.

Figyelt kérdés
El szeretenek kezdeni sportszerüen biciklizni de gondolom nem annyibol áll az egesz hogy csak felulok a biciklire es csak tekerek. Jah és még azt hogy hány éves kortol javasoljátok hogy sport szeruen bringazzon egy ember.

2014. aug. 16. 13:09
 1/2 A kérdező kommentje:

Jah meg azt hallotam hogy mindenkinek a sulyahoz es a meretehez kell igazitani a bicajt es ugy kell valasztani igaz ez?

en olyan 157-9 cm vagyok es olyan 49- 55 ki korul lehetek most. ezzekel a meretekkel milyen bicikli fajta jo nekem. Leginkabb sik terepen szeretnek birngazni.

2014. aug. 16. 13:41
 2/2 anonim ***** válasza:

Sokat biciklizek én is, de oldalakat nem szoktam nézni, esetleg internetes térképeket előző nap. Például a google keresőnek is van térkép menüpontja.

A testmagassághoz tényleg passzolni kell a bicaj paramétereinek. Mert már jártam úgy, hogy egy kölcsönkapott biciklinek túl alacsony volt a kormánya és 150-200 km után fájt a két tenyerem. Vagy olyan is volt hogy a nyereg volt túl alacsony és a térdízület nem nyújtózott ki tekerés közben teljesen. Ezért utána napokig úgy éreztem hogy a térdízületem nem teljes felületen "járódott be". Javasolt még a kényelmes nyereg. Gumijavító készlet kell még a hosszabb útra és irány a szabadság, a természet.

2014. szept. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!