Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tanácsoltok? Mért nem...

Mit tanácsoltok? Mért nem tudok továbblépni?

Figyelt kérdés
Már több mint fél éve szakitottunk a barátommal de inkább a távolság és az ismerősök tetttek minket tönkre minthogy ne szerettük volna egymást.Azóta lett új barátom egy városba vagyunk sőt mivel én albérletes voltam neki meg van lakása össze is költöztünk. Ameddig nem láttam az exem egész jol ment ez az elfelejtés dolog főleg a szakitás után 4-5 honappal már odáig eljutottam hogy nme érdekl nem szeretem már stb. Mégis most nyáron amint megláttam visszakivántam mindent.(pedig én szakitottam vagyis én mondtam ki higy kicsit szüneteljünk de már annyi vita ment kicsit gyerek is még midnig hozzám /ő most megy egyetemre én másodéves leszek/) Azt hiszem őt akarom pedig közel sem olyan "jo" hozzám mint a mostani barátom. Azt se szeretném látni hogy mással van nem szeretném hallani hogy más kell neki. Miota megláttuk egymást bezsélünk napi szinten felemlegetjük hogy milyen volt akkor hogy azt hittük örökké tart. De a jelenlegi barátom is szeretm csak vhogy nem ilyen nsgy a a láng mint ami vele volt...
2014. aug. 16. 13:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!