Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak ha...

Bella2325 kérdése:

Szerintetek mit csináljak ha 14-évesen teherbe estem? Hogyan mondjam el itthon? Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
2013. nov. 10. 10:57
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

Biztos nem fognak neki örülni...


Mindenesetre, mivel még kiskorú vagy, az elég ok az abortuszra, szóval azt leszámítva, hogy nagyon megharagudnak rád a szüleid, és sokat kell teperned ahhoz, hogy megbékéljenek, más utóhatása nem lesz a történteknek.


Tehát; odaállsz eléjük, és megmondod nekik, hogy mi a helyzet. Minél tovább halogatod, annál kevesebbet tudnak ők is tenni; bizonyos idő elteltével nem szakítható meg a terhesség.


Erre mondják azt, hogy ha csináltál valamit, annak viseld a következményeit. Erre tényleg nincs más megoldás, minthogy megmondod nekik. Ne is várj vele, miután elolvastad a javaslatomat!

2013. nov. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%

Atyaég én még 27 évesen se merem egyenlőre bevállalni nemhogy 14 .

Az apja tudja feltudnátok nevelni ? bár még te is gyerek vagy .

2013. nov. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
88%
meg monod muternek, kapsz le baszást, kicsi cirkusz netán verekedés, vagy büntetés. és kb égy 1-2 hónap és rendbe jön ja és mindenképen elkel vetetni. enyi
2013. nov. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Semmiképp se vetesd el, ez a lényeg!

Szüld meg!

Az abortusz a legszörnyűbb rémtett, gyerekgyilkosság.

A családotok biztosan segíteni fog és manapság a sulik is elvégezhetők baba mellett is.

2013. nov. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
6%

Az első válaszolóra ne hallgass, az egy szemétláda szörnyeteg!

Mi van te roh@dék, gyerekgyilkosságra akarsz felbujtani valakit? Szerencséd, hogy nem tudom ki vagy, mert akkor véged lenne!

2013. nov. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

Első vagyok. Ezt kifejtenéd bővebben?


Nem azért, mert nem szeretném, hogy a világra jöjjön a gyerek, de szerinted milyen élete lenne neki? Az édesanyja is gyerek még!


Sőt, mondok jobban: neked mi lenne az első gondolatod, ha a Te lányoddal történne ugyanez? Biztos nem az, hogy "Nem baj, majd felneveljük,...", arról nem is beszélve, hogy a kérdező akár az egész családjával havi 70.000 Ft. segélyből élhet.


Úgyhogy én így ismeretlenül nem személyeskednék a helyedben senkivel; egyfelől azért, mert (ahogy az öregek mondják) nem őriztünk együtt libát, másfelől akinek ilyen nagy szája van az éteren keresztül, az a való életben úgyse mondaná a másik szemébe a gondolatait.


Arról nem is beszélve, hogy szerencsétlennek ezzel a személyeskedő hozzászólásoddal nem igazán segítettél. Majd akkor szólogass be, ha érdemileg is hozzászóltál a témához.

2013. dec. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! egyébkééént nem vetettem el a gyereket és anyumék sem haragudtak rám! :) Már öt hónapos terhes vagyok és semmi probléma megszülöm és felnevelem egyébként kislány lesz <3 :))
2014. jan. 9. 14:20
 8/10 anonim válasza:
79%
szia! na, mi újság veletek? :)
2014. ápr. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%
Aztaqurva. És am mizu?
2014. júl. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
szia, én is kíváncsi lennék azóta mi újság veled, veletek? Egy ismerősöm is 14 évesen szülte meg a babáját, aki már 1 éves, a család támogatásával folytatni tudta a sulit.
2014. szept. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!