Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sword art onnline 2 (GGO). Az...

Sword art onnline 2 (GGO). Az normális hogy shino-t utálom, sinon-t meg bírom?

Figyelt kérdés

2014. aug. 16. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egész kézenfekvő. De Sinon is utálja szerintem, hogy gyenge, ezért menekül az online világba. Bár nem vagyok a te oldaladon, mert mindkettőt szeretem, azért a te álláspontod is elfogadható. Mert hát Sinon badass, Shino kevésbé.
2014. aug. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Egy érme két oldala. Én személy szerint nagyon szeretem mind a kettőt. 100%-ban mutatja hogy milyen is az online világ. Kik vagyunk és kik akarunk lenni. Shino/Sinon a legjobb női szereplő az egész Sword Art Online világban, és kb szerintem az anime világában is megállja a helyét a top5-ben.
2014. aug. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nekem sinon lett az egészben kb a kedvenc szereplőm, shino viszont először idegesített, de ahogy egyre jobban kezd hasonulni sinonhoz őt is kezdem megkedvelni. még mindíg nem szeretem de már nem utálom. eddig írtóra idegesített a fegyverektől való félelme.
2014. aug. 23. 20:24
 4/8 anonim válasza:
Te félsz bármitől is? Mert ha nem ,akkor arany életed van mert semmilyen komoly trauma nem ért még. Örülj neki, és ne ez idegesítsen ;)
2014. aug. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát egy vmi van amitől félek, de az se a "rettegek tőle" kategória.
2014. aug. 27. 23:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Lábon lőtt egy embert, aztán szíven, aztán agyba, mindezt 6-8 éves korában. Hidd el, ilyen trauma után te is rettegek kategóriába tartoznál :D Próbáld beleélni magad a bőrébe, próbáld megérteni :)
2014. szept. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
értem én, értem. attól még mindig sinon a szimpibb. am kirito vszleg kigyógyítja a rettegésből szal őt is lehet bírni fogom
2014. szept. 17. 19:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Te dolgod, te érzéseid :)
2014. szept. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!