Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » ERlegem van a gyakori kérdések...

ERlegem van a gyakori kérdésekben állandóan zaklatnak miközben mások normális választ kapnak, én megosztom a facebookon és azon keresztül találják meg a beszolók a kéáőrdésemet mindig cvsak felzaklatnak még jobban. Mit csináljak elenük?

Figyelt kérdés

2014. aug. 13. 14:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Figyelj oda a gépelési és helyesírási hibákra.
2014. aug. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Mondjuk ne tegyél fel ostoba kérdéseket. Ma már a második kérdésed látom, aminek semmi értelme, vagy egy jól szituált pávián is tudja rá a választ. Főleg az a "csak a gépemre egy trójait tettek vagy valahogy átíródott" megjegyzésed verte ki a biztosítékot. Az egy dolog, hogy kb nincs egy mondatod, amiben ne lenne (durva helyesírási hibák mellett) legalább egy feltűnő elgépelés (mintha egy 9 éves gyerek tapicskolna a billentyűzeten), de ilyen nyilvánvalóan nevetséges kifogással takarózni... Arra tudok gondolni, hogy vagy minket nézel baromi ostobnak, vagy te magad vagy az (már bocsánat a kifejezésért). Ha nem akarod, hogy fikázzanak a kérdéseidnél, akkor ne írj ki hülyeségeket. Ha úgy érzed, hogy a face-ről jönnek a trollok, akkor minek osztod meg ott is?

Most komolyan. Te mit gondolnál egy ilyen kérdezőről?

2014. aug. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
2014. aug. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Most már nem tudom eldönteni, hogy trollkodsz, vagy ezeket komolyan gondolod. Szerintem nem való neked egyszerűen ez az oldal.
2014. aug. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Azért vannak a kérdésembe durva helyesírtási hibák drágám mert valaki beléenyom egy gombot a hátam mögül.Ma már a második kérdésemet látod?Csak az enyémel foglalkozol?Érdekes pont ezt a választ halottam az előszobámból is,valaki nagyon jó jósnő
2014. aug. 13. 14:45
 6/20 anonim ***** válasza:
Ki nyom belé a hátad mögül?
2014. aug. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy már a második kérdésedet (bár inkább hívnám kódolt üzenetnek :D )látom, miért is jelentené azt, hogy csak a tieiddel foglalkozom? Sajátos a logikád...

Meg ki nyom hova gombot a hátad mögül?

Esetleg jósdát üzemeltetsz az előszobádban?



#4 Szerintem maga az internet nem való neki. :D

2014. aug. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Igen képzeld jósdát üzemletetünk az Adélal az előszobánkban.Szerintem ne ti döncsétek el hogy kinek nem való az internet
2014. aug. 13. 15:13
 9/20 anonim ***** válasza:
Mi nem döntöttünk el semmit. Vannak dolgok, amik maguktól értetődőek. :D
2014. aug. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Jaj de értelmes válsz volt tőled is azért,de ez nem speciális iskola szerintem,az utcán is beszólnak nekem meg itt is de ha zavarok akor inkább megüölöm magam
2014. aug. 13. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!