Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy eldobható mobil telefonról...

Grobari666 kérdése:

Egy eldobható mobil telefonról hogyan lehet megtudni hogy kinél van? úgy értem hogy név, cím és egyéb?

Figyelt kérdés
Van egy eldobható mobilom és ha valaki ki akarja deríteni hogy az a telefonszám ami a telefonhoz tartozik annak ki a tulajdonosa úgy értem bekerült valahogy a "rendszerbe" ahonnan vissza lehetne követni hogy xy megvette azt a telefont (készpénzel fizettem érte természetesen)
2014. aug. 16. 22:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Rendorseg kikerhet ilyen adatot, maganszemelynek nem adjak ki. Attol h. kp-val fizettel, gondolom szemelyit kertek a boltban. Ha azt sem, nagyjabol eselytelen.
2014. aug. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!