Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha 20 évesek...

Mit tennétek, ha 20 évesek lennétek?

Figyelt kérdés

A kérdés főként idősebbeknek szól, de persze bárki válaszolhat, bármilyen korosztályból.


Vannak dolgaim, elvagyok velük, de valahogy úgy érzem, hogy nem élek eléggé. Sok mindent csinálnék (bejárni a világot, hozzám hasonlókkal ismerkedni, stb.) de a barátaim az ilyenre nem igazán vevők. Megfordultam már olyan társaságokban, ahol azt hittem, hogy találkozok magamhoz hasonlóval, de sajnos nem így történt. Persze kipróbáltam egyedül jópár dolgot, de mint tudjuk, az közel sem olyan, mint barátokkal. Barátnőm sajnos nincs (ezt tekintem az egyik 'megoldásnak' rondán kifejezve). A barátaim pedig - mint már írtam - nem vevők az ilyen nagyobb volumenű dolgokra, elvannak ők a monotonitással... nekem azonban egyre inkább elegem van belőle. Tervezem, hogy jövő nyáron kimegyek Kanadába diákmunkára, 2 hónapra. Azt már mondhatni elhatároztam, de addig is jól jönne egy kis segítség ezügyben.


20/F



2014. aug. 17. 11:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!