Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Felvállalt melegként milyen...

Felvállalt melegként milyen bánásmódra számíthatok egri főiskolásként?

Figyelt kérdés
Nem keltek feltűnést a megjelenésemmel és nem akarom senki képébe belekiabálni, hogy meleg vagyok, de szeretnék úgy viselkedni, mint átlag heteró párok szokták. Talán még visszafogottabban, mert elég visszahúzódó vagyok.

2014. aug. 17. 17:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, hogy hol tanulsz, a melegeket az emberek többsége lenézi. Viselkedj ugyan úgy, mint eddig. Az emberek mindenhol ugyan olyanok, nagy változást ne várj a társadalomtól, csak mert ez már főiskola. Sokszor az egyetemeken/főiskolákon rosszabb világ uralkodik, mint a középiskolákban. Törődj bele! Te ilyen vagy (valami megmagyarázhatatlan okból...), csak a saját véleményed számít. A nemi identitásod miatt valószínűleg mindenhol mindenki különcnek fog tartani.
2014. aug. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
K*rvára nem... Pont a fősuli/egyetem az ahol már teljesen leszarják ki hogy néz ki és ki milyen....középsuliban fontos, általánosban meg ugye aki kicsit más már megölik... Inkább egy alap dolog, ne mutasd ki, ennyi az egész, az emberek azt nem szeretik, ha egy meleg feltűnő és erre büszke, ha nem vagy ilyen pontosan ugyanazt az életet élheted, minden normális ember eztmondja. Barátokat is ugynaúgy szerezhetsz, csak ne úgy hogy te párkapcsolatot akarsz építani hanem barátságot. Ha oylan jó a kapcsolatotok elmondhatod hogy meleg vagy és így ő segíteni fog ebben nem pedig megbántani, persze ha heteroszexuális az illető.
2014. aug. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Csak arra arra voltam kíváncsi, hogy ha pl. egy kávézóba vagy egyszerűen csak az utcán sétálva megfogom a barátom kezét és mondjuk azt meglátja mondjuk egy oktató vagy csak valaki aki arra jár mit fog reagálni?
2014. aug. 17. 18:31
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Öt meleg ismerősöm van az egri főiskolán.
2014. aug. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2014. aug. 17. 19:01
 6/10 anonim válasza:
Valahol elfogadják valahol nem! Én pl Debrecen egyik felsőoktatási intézményében tanultam és egy rémálom volt ilyen téren.... nagyon lenézték a melegeket a tanárok és sok diák egyaránt... Egyedül Pesten más a helyzet.
2014. aug. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Akkor megfontolom az átjelentkezést egy pesti egyetemre.
2014. aug. 23. 22:08
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is Egerbe jártam:)

A szakomon még egy fiú volt,aki meleg.

De ezt nem tudtuk egymásról,illetve én sejtettem,hogy ő az.De szerintem ő nem rólam.

Azóta megtaláltam rómeon is.

Igazából nem sok közös volt bennünk,de lehet ha tudta volna,hogy én is meleg vagyok,akkor jobban közeledik felém,barátilag.

Amúgy volt vagy 3-4 csaj,akikkel nagyon jóban volt,szerintem nekik elmondta.De úgy a szakon nem volt felvállalva,meg rólam sem tudta senki.

Max páran sejtették vagy gondolták róla.De ilyet fősulin már nem kérdeznek az emberek.Azért ez nem egy középiskolai szint.Felnőtt emberek járnak oda,akik nem tolakodnak mások életébe.

A felettünk lévő évfolyamban is volt egy fiú,akin totál látszott is,szerintem róla is tudta mindenki,de nem igazán volt ez beszédtéma.Gondolom csak azokkal beszélt a magánéleti dolgokról,akikkel jóban volt.

Melyik karon leszel?:)

2014. aug. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Amúgy a világ így működik,mindig kellenek úttörők:)

Ha mindenki meghátrálnak,akkor sosem lenne fejlődés.


Amúgy,ha lenne kapcsolatom sem nagyon mutatnám ott be,heteróknál sem mindenki beszél erről.Persze vannak olyanok is,akik egy szakon vannak,ott találnak egymásra,aztán nyalják-falják egymást.Úgy idézőjelben.


Amúgy,ha nem egy szakon vagytok a pároddal akkor szinte felesleges is.Úgy sem találkoztok sokat napközben,csak otthon,albiban vagy koliban,nem tudom.

Mondjuk én soha nem mentem volna koliba,heteró fiúk közé.

A melegek szerintem inkább albérletbe mennek.

2014. aug. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mindenkinek jár az egyenelő bánásmód
2014. aug. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!