Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Movie Maker-ben kéne egy kis...

Movie Maker-ben kéne egy kis segítség, valaki ért az alábbiakhoz?

Figyelt kérdés
Nagyon kezdő vagyok, próbálgatom a dolgokat, de egyszerűen nem jövök rá, hogyan lehet a már összevágott videórészletek között állítani, hogy ennél a jelenetnél pl a zene legyen hangosabb és ne lehessen hallani az eredeti hangot, ennél a részletnél meg lehessen hallani az eredeti hangot is. Az ikonok megvannak, mivel mit csinálhatok, csak az a baj, hogyha kiválasztom akkor az egész olyanba megy le, de én változtatni is akarom így közben, hogy ne mindenhol csak a zene menjen, vagy hogy ne lehessen hallani az eredeti hangot is. Valaki segítene ebben?

2014. aug. 18. 01:42
 1/2 A kérdező kommentje:
Ráadásul nem magyar, hanem angol a Movie Maker-öm (2012es), és hallottam valami "kettévágás"os gombról, de nekem olyan nincs, csak a Cut, ami körülbelül nem csinál semmit sem, finoman szólva.
2014. aug. 18. 02:00
 2/2 GERGELY KOSTYAL válasza:

Na szia! én Movie Maker-t használok és értem az egészet.

pl várjál kicsit mindj feltöltök egy videót róla.

2015. okt. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!