Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mass Effect fanfiction - Kit...

Mass Effect fanfiction - Kit tudna segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szóval tegnap befejeztem a Mass Effect trilógiát. Egész jól alakultak a dolgok: a Pusztítók (valahol azt olvastam, hogy a Reapers-nek ez az egyik magyar fordítása) kinyiffantva, Shepard életben maradt, a csapatból is mindenki túlélte (kivéve Ashley, akit még az 1.részben hagytam hátra, hogy Kaident megmentsem; Legion, aki a társai érdekében felálfozta magát; és Thane, akit Kai ölt meg), plusz Javik is megvan (sajnos a kártyámat csak a 3.résznél sikerült beregisztrálnom, szóval a Kasumi kiegészítőről lecsúsztam, sajnos). Az viszont nagyon nem tetszett, hogy az én túlélésemhez EDI-nek meg kellett halnia. Tudom, hogy más lehetőségek is voltak, de Kaiden miatt nem akartam, hogy Shepard meghaljon.


De nem ez itt a lényeg -- nem egészen! Mivel 100%-osan tetszett a befejezés, és mivel hallottam, hogy a készülőben lévő Mass Effect 4-nek semmi köze sem lesz az első háromhoz (akkor minek is vesződtünk?), úgy gondoltam, írok egy fanfiction-t az imádott játékommal. A lényeg már megvan a fejemben, teljesen máshoz kérem a segítségeteket.


A történetről annyit, hogy 1 évvel a ME3 eseményei után fog játszódni. Saját (lány) szereplő szemszögéből fog szólni, de természetesen Shepard és mindenki, aki életben maradt, szerepelni fog benne. A főszereplő (neve még nincs) a Pusztítók halálakor különleges képességet kapott, ami hamarabb lehetővé teszi a szintetikus életformák visszatérését. Emiatt sokan meg akarják szerezni maguknak, a rettegő felek pedig inkább végeznének vele. A visszavonult Shepard-öt kérik meg arra, hogy védje meg és eddze, hogy együtt legyőzhessék az új főellenséget. Azt még nem döntöttem el, hogy a főszereplő leendő szerelme James vagy pedig Kolyat legyen...


Most pedig, amiért hozzátok fordulnék: szeretnék a fontosabb szereplőkről képeket felrakni a történet leendő oldalára. A játékon belüliekről találok a neten, ezzel nincs gond, viszont a saját Shepard-ömről és a főszereplőről nincs kép. Ha valaki elég ügyes (vagy ismer valakit, aki az), és tud olyan képeket készíteni, amik olyanok, mintha a ME-ből lennének, annak szeretném a segítségét kérni, hogy elkészítse Greer Shepard és a saját szereplőm képét. Én sajnos csak anime-stílusban tudok képeket készíteni, de akkor meg a ME összes szereplőjét meg kéne olyanban csinálnom, hogy ne nézzen ki furán a dolog. Viszont nem hinném, hogy sikerülne olyanra megcsinálnom őket, hogy egyértelmű legyen a dolog; és még nem is vagyok olyan ügyes, hogy egy ME-féle rucit vagy Wrex-féle arcot elkészítsek...


Szóval kérem: valaki segítsen!



2014. aug. 19. 05:28
 1/3 Redzone válasza:
100%

Szia!

Szerintem nyugodtan megcsinálhatod anime stílusban is mert a van egy mass effect anime film a Mass Effect Paragon lost főszerepben James és a csapata de Liara is felbukkan egy pár percre. Ha tetszett a trilógia akkor ez is tetszeni fog. Fent van a youtube-on. Ajánlom a Mass Effect.hu facebook oldalát hátha ott többet tudnak segíteni. Remélem egy kicsit tudtam segíteni. Üdv! Hacket out!

2015. aug. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Tudom, hogy elég régi kérdés, de végül sikerült megírni a fanfictiont? És ha igen, akkor közzétetted valahol? Vadászom a magyar ME ficeket, és szívesen elolvasnám :)
2018. okt. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Végül lett valami a sztoriból? Szívesen elolvasnám.
2020. dec. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!