Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Névváltoztatás után hitel...

Zolaa1986 kérdése:

Névváltoztatás után hitel felvétel. Működne?

Figyelt kérdés
Sajnos BAR listára kerültem egy 300ezer forintos tartozás miatt melyet nem tudok egy összegben rendezni ,részletre pedig ireális összeget kellene fizetnem . Szeretném rendezni a tartozásom (van állandó jövedelmem) de igy nem megy. Régóta szeretném megváltoztatni a vezeték nevem. A kérdésem ha megvàltoztatom a nevem akkor kaphatok hitelt amivel kifizetem a tartozásom ? A válaszokat előre is köszönöm.

2014. aug. 19. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Koltozz inkabb kulfoldre. Komolyan, ha ezen a szinten vagy ostoba, menj masik orszagba, ne itthon rontsd a szinvonalat.


A neved megvaltozik, de semmilyen mas adatod nem (ertsd: anyja neve, szemelyi azonositok, TAJ szam, ADOSZAM!!!, minden marad a regi). Szerinted a bankoknal idiotak dolgoznak? A KHR-en nem csak a neveddel tartanak nyilvan, azonnal kibukik, ha nevvaltoztatassal akarsz kibujni az adossag alol.

2014. aug. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi ,nem azt írtam hogy kiakarok bújni a felelőség alalól ,pont az ellenkezőjét ki akarom fizetni. A nevemet pedig nem ezért szeretném meg vàltoztatni .... ezt is oda írtam hogy már rég szeretném. De köszönöm a véleményed . PEACE
2014. aug. 20. 07:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha BAR listás vagy,sehogy nem kaphatsz hitelt! Kifizeted a meglévő tartozàst majd kb. rà 5 évre vehetsz fel újabb hitelt... ettől függetlenül megváltoztathatod a neved de az is 10 ezer Ft + az összes okmány cseréje...
2014. aug. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!