Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Duci vagyok mégis kellek a...

Duci vagyok mégis kellek a srácoknak?

Figyelt kérdés
eléggé duci lány vagyok. Mindig is duci voltam. Sokáig féltem hogy nem lesz majd senkim soha az életbe mert csúnya vagyok, és nem önbizalomhiány miatt de tényleg csúnya kislány voltam, csúfoltak, kiközösítettek. Mostanába viszont azt veszem észre hogy egyre több srác van oda értem. Régen álmomba nem hittem volna hogy egyszerre akár 5 srác is szeretne bármit is tőlem, és ez jól esik ez tény de nem játszok senkivel. Szóval az a kérdésem hogy tényleg van ilyen hogy duci vagyok és mégis ugyanúgy élhetek mint egy átlagos lány? és nem maradok ki az élet jó dolgaiból? :) 170cm 77kg és 17/L köszi előre is a válaszokat! :)

2014. aug. 19. 14:24
 1/2 anonim ***** válasza:
én szeretem a duci lányokat ;)
2014. aug. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sokan szeretik a duci lányokat - főleg azokat, akiknek kisugárzása is van.

Egy kép sokat segítene itt a válaszhoz.

2014. aug. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!