Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mégis van remény az alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis van remény az alacsony srácoknak, akik itt sírnak?

Figyelt kérdés

[link]


Mennyire gyakori ez a felallás, ha nem is ekkora különbséggel, de 4-5 centivel sok ilyen van? Vagyis, hogy a lány magasabb. Mert akkor van remény ezeknek a srácoknak.


2013. jan. 10. 20:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Eddig is volt.
2013. jan. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
borzalom
2013. jan. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
gyakran előfordul de őszintén egy 210 centis nő úgyse talál magasabb pasit akkor meg nem mindegy hogy 40 vagy 60 centvel alacsonyabb a fiú?
2013. jan. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Eddig is volt esélyük, csak könnyebb itt sírni, mint próbálkozni, ismerkedni.
2013. jan. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha egy kicsit jobban megnézed a csajt, rájössz, hogy nem egy szépség, szerintem nem döglenek utána a pasik, vagy ha esetleg még is akkor is nehéz neki olyat találni aki magasabb nála.
2013. jan. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

2 ismerősöm is elég alacsony,még csak nem is jóképűek.

DE sportolnak,jó testük van,humorosak,van önbizalmuk.Az egyiknek egy magas,okos és csinos barátnője van,a másik több hónapig járt egy olyannal,akinek már vagy tucatnyi fiú vallott szerelmet..

True story.

17/F

2013. jan. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mégis miért akarna egyáltalán valaki nálánál magasabb barátnőt? Én el nem tudom képzelni, hogy nekem kelljen felfele nézni a csajomra.
2013. jan. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ha mindenki itt azt mondja, hogy van esélyük, akkor mégis miért sírnak itt?
2013. jan. 10. 21:08
 9/12 anonim ***** válasza:
Sírnak, mert azt nőként én is elhiszem, hogy kevesebb eséllyel indulnak párválasztás terén lévén termet szempontjából kevesebb nő illik hozzájuk. És emiatt magukbazuhannak, ha egy-két csalódás éri őket, és a nőket hibáztatják, amiért nem kell nekik egy alacsony fiú sem. Holott nem hinném, hogy ez így van, láttam már életem során nem egy alacsony férfit nővel, tehát nem lehetetlen. Én pl. személy szerint az alacsony fiúkat tudom magam mellett elképzelni, számomra ők a legaranyosabbak. És igencsak felbaxxa az agyamat, amikor kioktatnak itt az okosai, hogy ilyen márpedig nincs. Tehát van egy sanda gyanúm, hogy nem feltétlenül az alacsony mivoltuk miatt nincs barátnőjük, csupán az a probléma, hogy ettől alacsonyabbrendűnek, esélytelellen érzik magukat, és inkább anyázzák a másikat, minthogy tennének valamit az ügy érdekében. Jó párkapcsolatot kialakítani senkinek sem egyszerű, de mint már mondtam, könnyebb itt hibáztatni másokat, minthogy esetleg magukba néznének, ill. tovább próbálkoznának, alacsonyabb lányokkal ismerkednének. Azzal el van intéze a dolog, hogy márpedig ők soha senkinek sem kellenének - és EZ a legnagyobb baj velük.
2013. jan. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Úristen.. ez nem is nő, hanem egy zsiráf és egy flamingó elb-szott keveréke.. :D
2013. jan. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!