Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem akarok menni osztálykiránd...

Nem akarok menni osztálykirándulásra, de kötelező, mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés
3 napos lesz, nincsenek barátaim, az egész osztály csak cigizni fog és piálni, amikor csak lehet, emiatt sincs kedvem menni. Viszont az osztályfőnököm kijelentette, hogy kötelező, és csak nagyon fontos esetben lehet lemondani, de ha egyszer valakinek nincs kedve menni? Szülnöm kell, vagy miféle fontos indok kell ahhoz, hogy ne menjek el osztálykirándulásra? Annyira nem szeretem a mostani osztályfőnökömet.. Illetve ha nem megyek, akkor be kell járni a suliba? Bár hogy van tanítás, ha szinte minden tanár kiránduláson van?
2014. aug. 19. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt, hogy durva hamenésed van és menj el orvoshoz is, ad igazolást. Nem fogja leellenőrizni senki, hogy tényleg megy-e.
2014. aug. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Iskolában maximum a bejárás és a vizsgák a kötelezőek. minden más nem az!


Nálunk is így volt, hogy kötelező a kirándulás, én mégse mentem.


Ok: nem akarok menni.

2014. aug. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk is nem egyszer ez volt a duma, kötelező kirándulás aki nem megy az akkor suliba járjon addig.

Hidd el ez nem igaz, ha nem mész hát nem mész vagy szülői vagy orvosi igazolással leigazolod. Ha a szüleid felhívják az ofit akkor meg végképp nem lesz semmi gond.

Az osztályfőnök nyilván azért mond ilyeneket mert azt akarja hogy együtt legyen az osztály.

2014. aug. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja meg persze azért is mert minél több diák megy annál könnyebben kitudja maga után fizettetni a részét.
2014. aug. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!