Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 13 éves lány vok 7be mek egy...

13 éves lány vok 7be mek egy új suliba és nem tudom hogy ileszkedjek be és szerezek majd barátokat tutok segiteni?

Figyelt kérdés
A velem egyidős lányokal nem nagyon jövökki a lányoktol picit tartok a fiúktól pedig egy csöpet se félek én nagyon más vagyok mint a többi lány és nem tudom hogy legyenek barátaim mert nagyon csendes vagyok a választ előre is köszönöm

#iskola #13éves vok
2014. aug. 19. 19:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj megtanulni magyarul, úgy sokkal könnyebb beilleszkedni.


Leírom barbiul is, hátha úgy jobban megérted:

Probáj megtanni magyarúl úggy sokal, könyeb beílezkedni.!?

2014. aug. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tudok magyarul csak le rövidítetem a szavakat mert amit előtte irtam az túlhosszú volt
2014. aug. 19. 20:33
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem minden automatikusan fog menni :)

Ne aggódj ezen fölöslegesen, úgyis mindenki megtalálja a körét az első hetekben.

Kitartást :) Én sem vagyok az a beszédes fajta mégis jól elvagyok a koliba.

Így is lesznek olyanok akiknek szimpatikus leszel, az olyan emberek véleményére akik nem fontosak neked azokra ne adj.

2014. aug. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Oké köszi :)
2014. aug. 19. 21:33
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem csak rövidítve írsz, hanem hibásan is.

Próbálj megtanulni magyarul, különben túl sokan néznek majd hülyének, ami eléggé kellemetlen tud lenni pl. egy állásinterjún.

Persze csak akkor, ha eljutsz oda.


De barátokat is nehéz szerezni úgy, ha kilóg a kapa a szádból (elnézést kérek a tisztességes földművesektől).

2014. aug. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Naná hogy eljutok oda tudom nem vagyok túl jó helyes író de az majd alakul még ahoz meg hogy hülyének néznek hozzá szoktam mert van egy bátyám meg egy öcsém akik mindig piszkálnak meg hülyének néznek..... ugyhogy kb. hozzá szoktam
2014. aug. 20. 09:33
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Sürgősen kezd el tanulni, mert ez a helyesírás egyeshez is kevés. Alig akad helyesen leírt szó a kérdésedben, válaszaidban.

Ha önmagadtól nem tudsz beilleszkedni, mi nem tudunk segíteni. Legyél nyitott, de ne add ki túlságosan önmagad. Őrizd meg az egyéniségedet, s fogadd el másokét. Legyél türelmes a többiek gyengeségeivel szemben, legyél segítőkész. Jó taktika az is, ha ellenségeidhez vagy a legkedvesebb.

2014. aug. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mondtam, hogy ezzel ne foglalkozz túl sokat.

A fitalok mind nagyon kritikusak (te is) - majd idővel ez szelídülni fog.

Addig képezd magad, hogy ne csak tehetséges legyél, hanem tanult is. Az is kell a boldoguláshoz.

2014. aug. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Oké
2014. aug. 20. 13:52
 10/11 ksztella válasza:
Először tanulj meg írni,legalábbis illik egy 13 évesnek helyesen írnia. :) Amúgy nem kell parázni,valószínű hogy oda mennek hozzád ismerkedni mert új vagy,vagy te magad is beszélgethetsz olyanokkal akik szimpatikusak.Nem fognak egy új arcot visszautasítani. :)
2014. aug. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!