Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok olyan animét, ami...

Tudtok olyan animét, ami hasonló a Sword Art Online-ra? Nem a virtuális világos animékre gondolok.

Figyelt kérdés

Ilyesmi kellene, amiben ennyi izgalom van, ennyi szerelem(lehet több is), és mégse csak arról szól, hogy szerelmesek, valamint harcok vannak benne, nem pedig a tanulás a fő téma. Ha ilyen középkoros, vagyis nem ilyen modern, az még jobban bejönne:D

Remélem jól körülírtam, mit szerettem volna.



2014. aug. 19. 19:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Olyannak tűnsz mint én. Ha tényleg olyasmi az ízlésed, akkor a log horizon-t tekintsd meg :D
2014. aug. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszodat, de ezt már láttam:D

És tényleg nem rossz.

2014. aug. 20. 10:02
 3/10 anonim ***** válasza:

Ragnarok the Animation ?

Magi ?

2014. aug. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A magi-t megnéztem(az ismertetőjét), így nem jött be, főleg a besorolása miatt.

Viszont a Ragnarokról tudna valaki írni, egy kis infót, hogy milyen a történet? Mert elkezdtem nézni, de az a baj, ha nem ismerem hogy milyen, unom őket és nem figyelek rá. Ha valaki ezt megtenné, megköszönöm!

2014. aug. 20. 12:03
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül virtuális világ, de játék középpontú:

Btooom! nagyon röviden van egy játék amiben egy srác nagyon jó és azt a játékot megvalósítják a való életben és annak alapján kell győzni.

2014. aug. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, érdekesenek tűnik:)


Viszont én úgy gondoltam, hogy az anime ne a virtuális világban játszódjon.

Valamint a történetet csak a Ragnarok nevezetű animére gondoltam, így ezeket nem kellett volna figyelembe venned, de még egyszer köszönöm szépen, majd belelesek, ha lesz időm.

2014. aug. 20. 14:47
 7/10 anonim válasza:
Btooom! Pont olyan amilyet keresel. Történet leírás: [link]
2014. aug. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A Btooom!-ot, amit ajánlottatok végignéztem, érdekes egy anime volt, még jöhetnek:D
2014. aug. 22. 17:34
 9/10 anonim ***** válasza:
Akame ga kill
2014. dec. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha jol ertelmeztem a kerdest, akkor olyan anime kell, ami romantikus, de van benne harc is.. es izgalmas..


Akame Ga Kill

Guilty Crown

Mirai Nikki

Zetsuen no Tempest

Zero no Tsukaima

Tokyo Ravens

Asura Cryin'

Accel World (ez egyebkent virtualis vilagban jatszodik, ugyanattol az embertol aki a Sao-t csinalta)

Hataraku Maou-sama



Ezek mind a kedvenceim kozul vannak, szerintem eleg izgalmas volt mind, bar van koztuk olyan is amelyiknek volt 1-2 unalmasabb resze...


Remelem tudtam segiteni! :)

2014. dec. 21. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!