Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Saját vállalkozás?

Saját vállalkozás?

Figyelt kérdés
közel 3 éve munkanélküli vagyok. gondolkodtam már azon is hogy saját boltot nyitnék. de ahhoz gondolom sok minden kell. biztosan tudom viszont hogy megérné vagyis jó ötlet lenne. ti mit gondoltok erről? illetve egy ilyen saját dologhoz gondolom pénzt,engedély.. stb kellene. kérem hogy csak értelmes dolgokat írjatok. azért kérdezem mert nem tudom ezeket a dolgokat viszont a sok jó tanácsnak nagyon örülnék, ezzel is segítve hogy találjak egy jó megoldást.
2014. aug. 20. 10:38
 1/4 A kérdező kommentje:
amúgy hely az lenne, és régen anyukám is dolgozott egy ilyen helyen (ahol festék meg hozzá dolgok ecset, fólia... stb volt meg szegek, csavarok, tiplik. csak az volt a baj hogy a főnöke nem hozott sosem árut ezért ment csődbe, viszont nagyon sokan keresték. és mivel nem városban vagyunk így azoknak lenne jó akik helyben vannak így nem kellene bejárniuk. köszönöm a sok tanácsot amit kapok tőletek.
2014. aug. 20. 10:41
 2/4 A kérdező kommentje:
illetve még arra is gondoltam már hogy érdeklődnék embereknél hogy mi a véleményük mert ha a többség azt mondaná hogy jó ötlet akkor szerintem megérné. és még ha (esetleg) veszteséges is lenne úgy gondolom valahol el kell kezdeni egy próbát megér.
2014. aug. 20. 10:43
 3/4 anonim ***** válasza:
És mégis miből fizetnéd a havi kezdeti kiadásokat? Mert a vállalkozóinak ára van, ha nincs bevételed, akkor is, áruköltség szintén + ha nincs eladói végzettséged, akkor nem állhatsz be eladónak, hanem alkalmaznod kell egy embert kinek van ilyen végzettsége. Engedélyeket, helyet nem is említettem. + be nem tervezett kiadások.
2014. aug. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló! köszönöm a válaszod, erre azt tudom mondani hogy: a pénz megvan/meglenne hozzá, eladói végzettségem van, és a hely is meglenne. tulajdonképpen minden van ami kellhet szerintem: hely megvan, pénz van, végzettségem van, kereslet is lenne rá, engedélyek gondolom kellenek, de szerintem az sem akkora gond lehet csak idő kell hozzá.
2014. aug. 20. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!