Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A MesterMC-n játszok. Mivel...

A MesterMC-n játszok. Mivel nemrég bevezették, hogy nem kell rang az egyedi skinhez. Az a baj, hogy nem látok pár skint, pedig mondták, hogy nekik is egyedi van. Úgy van, hogy XY-nak látom a skinjét, Z-nek pedig nem. Mit tudok ezzel csinálni?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat!:)

2014. aug. 20. 19:59
 1/5 marcimester2 válasza:

Szerintem azért nem látod, mert neki nem egyedi skine van.


de am nekem is egyedim van és ha még keresel skint akkor itt van 2 oldal ahonnan én szoktam töltögetni XD


[link]


[link]

2014. aug. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk már van skinem,de köszönöm szépen a linkeket:) RSC-n szoktam játszani,és ott van egy Csed nevezetű admin.Mikor tegnapelött tüzijáték volt nem láttam a skinét (pedig van neki),aztán késöbb bejelentkeztem újra,és mikor Petrával (egyik staff)-al építettünk odajött Csed.Akkor már láttam a skinét..:/ Minecraft logika:c
2014. aug. 22. 22:08
 3/5 anonim válasza:
Bug. Van amikor mindenki steve skinű. Még te is. Iylenkor ki és be kell lépni a szerverről. Ha nem megy, akk az egész kliensből. Am minden ilyesmi ott van a mestermc wikin.
2014. aug. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen,azt tudom,hogy valamikor mindenkinek steve skine van.Egy picike agybajt kaptam tole,mert allandoan ki-be kellett lepkednem az egesz kliensbol.Ezzel az allando be-ki lepkedessel lehet valamit kezdeni?:/ Ujrategyem az egesz klienset..?

Amugy ez a problema az ismeroseim kozul csak nalam lepett fel,es idegesito,hogy allandoan irnom kell,hogy varj,nem latom a skined,bejelentkezem ujra.

Utana,a sajat skinemet nem latom:P

2014. aug. 29. 23:57
 5/5 anonim válasza:
Akkor menj el a Bányaközpontba. Ott a segítség pontban találsz skineset is. Írhatsz adminnak.
2014. szept. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!