Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek a pápa piszkálta...

Szerintetek a pápa piszkálta fel annyira az iszlámokat hétfőn, hogy kedden már ki is nyírták a családját?

Figyelt kérdés

Támogatásáról biztosította Ferenc pápa hétfőn a katonai erő alkalmazását Irakban az iszlám szélsőségesek agressziójának megfékezésére, de szerinte a hogyanról a nemzetközi közösségnek kell döntenie, nem pedig egyetlen országnak.


Azért gondolom, mert ezt nyilatkozta épp előtte való nap:


"Ezekben az esetekben, amikor igazságtalan agresszióról van szó, csak azt tudom mondani, hogy helyénvaló megállítani az igaszságtalan agresszort" - mondta Ferenc pápa, amikor az iraki háborúról kérdezték.


A pápa kijelentése azért is figyelemreméltó, mert az utóbbi években a Vatikán ellenzett minden háborút."


Vagy csak nekem jött le így?



2014. aug. 21. 05:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de mik azok az iszlámok?

És a pápának meggyilkolta valaki a családját...?

2014. aug. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A pápának,ha jól tudom autóbalesetben haltak meg a rokonai. Amúgy teljesen megértem, hogy ezt mondta, és bár nem vagyok Amerika párti(nekik is bőven van a rovásukon), de ezt az iszlám államot porig kéne égetni úgy ahogy van. Itt élek Angliában, láttam már tüntetést a nyugat ellen/saria bevezetése mellett, hallottam olyat is, hogy valaki az isis mellett kampányolt stb, tehát nem lehet azt mondani, hogy az iszlám radikalizálódása kis mértékű lenne sajnos. Persze vannak teljesen normális muzulmánok is, de ők maguk is pokolba kívánják ezeket az embereket, mert ez nekik sem jó.
2014. aug. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az iszlám szélsőségeseket akartam írni, csak annyira felzaklatott a hír, és nem provokálni akartam, csak érdekel mások véleménye is. Mi ezzel a baj? Az, hogy ki a paranoid, mindig látszik az illető fogalmazásán.
2014. aug. 22. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!