Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A baratnom fejet teletomte...

A baratnom fejet teletomte egy vadidegen srac azzal, hogy en csak fogadasbol jottem vele ossze. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A tortenet az,hogy tegnap este akart velem beszelni.Felrehivtam mert erdekelt,hogy pontosan mit is szeretne mondani.Amikor elkezdte mondani,hogy en a fent emlitett indok miatt vagyok vele nem hittem a fulemnek.Sajnos egy rosszakarom ugy gondolta,hogy ismeretlenkent oda megy a lanyhoz es ellenem forditja.Olyan dolgokat is kitalalt ami soha nem tortent meg.Ezek utan a lany nem akar velem szoba allni es nem tudom elmagyarazni neki,hogy nekem ehhez semmi kozom.A tortenetben az a legszebb,hogy nem tudja a nevet csak a kinezetet azt viszont nem hajlando elarulni a srac kerese miatt.Kerek szepen tanacsokat mert szeretnem letisztazni ezt az egeszet es az igazamat tudni! Koszonom elore is a valaszokat! (Ekezetekert es a kisebb hibakert elnezest kerek,siettem es ideges is vagyok..)

2014. aug. 21. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ha ezért képes elhagyni, akkor jobb is, ha megy, felesleges együtt lenni vele, ha nem bízik meg benned.
2014. aug. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha ennyire hülye, akkor tényleg jobban jársz, ha most elhagy.

Ugyanis később is pont ennyire hülye lesz, és bármikor, bármilyen indokkal, bármit megtehet.


Ha pedig egy vadidegennek, akinek még a nevét sem tudja, első szóra jobban hisz, mint a párjának - és ráadásul védi ezt az idegent a párjától - ezt nagyon sürgősen meg kell beszélni vele, ha pedig ez nem megy, akkor azonnal otthagyni!

Mivel így később sem lehet majd megbeszélni vele hasonló dolgokat.


Ha viszont tisztázni akarod, akkor ilyeneket lehet kérdezni, hogy hol van leírva ez a fogadás, vagy kik a tanúk - mikor történt egyáltalán - és mi a nyeremény, valamint mikor lett átadva és most kinél van.

2014. aug. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat.Igazabol nem is a lany miatt erdekel (ezek utan) hanem,hogy valahogy bebizonyitsam az igazam.Az a baj,hogy emiatt sokan el fognak itelni es ezt gondoljak majd rolam.Inkabb valami olyasmire vagyok kivancsi,hogy ezt hogyan tudnam kideriteni? A lany nem hajlando velem szobaallni es meg se hallgat.
2014. aug. 21. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!