Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A barátnőm kidobott mert egy...

A barátnőm kidobott mert egy számára vadidegen személy olyan dolgokat mondott rólam ami sérti a becsületemet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy fogadásról van szó.Pontosabban ezt találta ki ez a személy és azt állítja,hogy én csak és kizárólag a szex miatt jöttem vele össze.A lényeg az,hogy a (volt) barátnőm nem ismeri a srácot viszont tudna róla pontos személyleírást adni azonban nekem nem volt hajlandó az ő diszkréciója miatt elmondani.A lány sajnos szóba se áll velem emiatt és képtelenség vele megbeszélni az egészet mivel a gyűlölet annyira elvakítja.Szeretném kideríteni,hogy ki az és miért terjeszt rólam ilyeneket.Hogyan csináljam? Két okból is szeretném kideríteni,hogy ki volt az.Az egyik az az,hogy bebizonyítsam a hölgynek,hogy nekem az egészhez semmi közöm ( Ő sem tudott igazából semmi tárgyi bizonyítékot felmutatni csak egy jól kreált história alapján ítélt el..) A másik meg,hogy az én becsületem ne csorbuljon egy ilyen ostoba pletyka miatt.Kérlek segítsetek,fontos lenne nagyon!

2014. aug. 21. 12:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!