Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sürgős! China Posttal érkező...

Sürgős! China Posttal érkező csomagomat azután hogx a postai nyomkövető kiírta hogy a csomag célországba elküldve, onnantól számítva (kb) mikor jut el hozzám a csomag?

Figyelt kérdés
Már nagyon várom a cipőmet és tisztában vagyok vele hogy ezt nem igazán lehet behatárolnotok hogy kb mikor de ha tapasztaltokat irtok az is megteszi nekem, vagy aki jobban ért hozzá felvázolhatná nekem hogy kb. Mennyit kell várni! (Aug 17.én irta azt a postai nyomkövető hogy célországba elküldve)

2014. aug. 22. 11:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Változó! Nekem is 16-án írta, hogy célországba elküldve, és tegnap megkaptam. De volt olyan is, hogy több mint két hét múlva jött meg az elküldés után.
2014. aug. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vámostól függ. Két héttel számolhatsz nyugodtan.
2014. aug. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!