Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 176 cm fiú vagyok, a nyáron...

176 cm fiú vagyok, a nyáron híztam 10 kilót, most 78 kg vagyok. Szerntetek fogynom/híznom kéne?

Figyelt kérdés

2014. aug. 22. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem, de ha ez tendencia, mert pl. megváltoztak a táplálkozási szokásaid, vagy kevesebbet mozogsz, akkor oda kell figyelni, mert könnyen lesz ez több is.
2014. aug. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha valaki tud olyat, hogy néhány hónap alatt 10 kilót hízzon, akkor az erősen hízásra hajlamos, tehát nem árt erre a jövőben jobban odafigyelni. (Más egy év alatt sem tudna hízni 10 kilót, ha agyontömik se.) Egy idősebb férfinak vagy egy izompacsirtának kiváló lehet a 176/78, egy fiúnak a 176/68 ideálisabb.


Szerintem a mostaninál ne legyél több, például a "magasságod mínusz 100"-at tartsd meg egy felső súlyhatárnak.

2014. aug. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem nagyon tudjuk hogy hogy nézel ki valamint a testzsír százalékodat sem tudjuk... De amúgy igen valószínű a fogyás, vagy ha nem is csak tartsd inkább ezt, este ne egyél sokat, figylej mindig a mennyiségre, a túl sok édességet kerüld. Talán ha képet küldenél pontosabb véleményt lehetne alkotni.
2014. szept. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!