Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jó ez a tanulási módszer?...

Jó ez a tanulási módszer? Hogyan növelhetem a hatékonyságot (kevesebb idő, több anyag) illetve javíthatom a koncentrációmat?

Figyelt kérdés

Körülbelül este 7-kor vagy 7:30 elkezdek tanulni (addig nem is vagyok otthon csak egy fél órát 4 előtt), tanulok fél órát egy tantárgyat, 5 perc szünet , majd fél óra másik tantárgy, és ez így megy amíg meg nem tanulok mindent vagy vége nem lesz a másnapra tanulandó anyagoknak. Közben jegyzetelek, firkálok, kiemelek, aláhúzok, hangosan mondom, ábrákat, táblázatokat, diagramokat készítek mert így megmarad a fejemben, és órán látom magam előtt.

A baj hogy mindig elkezdek másra figyelni (ezért gondoltam a fél-fél órákat) és ugrik az egész terv. :(

Köszi mindenkinek :)



#tanunlás
2014. aug. 22. 18:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!