Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Fotóolvasásnál csak bambulok...

Fotóolvasásnál csak bambulok a könyv fölé vagy végig is futtatom a szemem rajta?

Figyelt kérdés

Villámolvasás tanfolyam közepén vagyok, olyanok segítségét szeretném kérni, akik már végeztek ilyet és be is vált náluk a módszer. Kérlek, írjátok le a tapasztalataitokat ezzel kapcsolatban.

Ha kérhetem, olyan vélemények ne jöjjenek, hogy ez hülyeség, meg úgy sem működik stb., mert nem erre vagyok kíváncsi.



2013. nov. 30. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
9%
Tök mindegy, hogy te mire vagy kíváncsi, ez egy nagy baromság, feleslegesen dobtad ki a pénzed. Bár amilyen hülye vagy, te ég sokszor ennyi pénzt fogsz kidobni sokkal nagyobb baromságokra is.
2013. dec. 1. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Fotóolvasásnál "bambulni" kell, a sebesolvasás az, amikor a szemedet végig kell futtatni a szövegen. Fotóolvasás közben nem szabad fókuszálni semmire, semmit nem szabad tisztán látni. Én ezzel a módszerrel tanulok és nagyon jónak találom. Sok sikert neked is!
2013. dec. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon hatékony lehet :)
2013. dec. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Első, te vagy hülye és neked lesz szerencsétlenebb az életed! Minek pazarlod az idődet arra, hogy reagálsz a kérdésemre? Veled nem jutottam előrébb. -.-


A másodiknak köszönöm szépen!

2013. dec. 5. 20:09
 5/7 anonim ***** válasza:
12%
Velem jutottál csal igazán előrébb, mert minél többen rádöbbentenek a hülyeségedre, annál hamarabb hagyod abba, és talán még nem lesz késő.
2013. dec. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem akarok veszekedni, de ezt had döntsem el magam.
2013. dec. 7. 19:21
 7/7 anonim ***** válasza:
10%
Ne aggódj, te fogod eldönteni. És épp ezért csak magadat anyázhatod majd utóbb :)
2013. dec. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!