Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki elmondana milyen lehet...

O.K. 123 kérdése:

Valaki elmondana milyen lehet a fizika?

Figyelt kérdés
lesz fizika orank.es elkene nekem magyarazni ,hogy az mibol all.elore is koszonom.

2014. aug. 24. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

És lesz magyarórátok is, amelyen elmagyarázzák, hogyan kell helyesen írni.

A fizikaórán fizikai törvényszerűségeket fogsz megismerni, ha figyelsz. Én ugyan bő negyven éve jártam iskolába, a tematika nyilván változott, de első körben főleg leíró fizika lesz.

Pl. halmazállapotok, halmazállapot-változások, erővel, mozgással kapcsolatos fogalmak, testek egymásra hatása, fizikai oldatok, fénytan, hőtan.

2014. aug. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meg nehéz matematika feladatok de ha figyelsz 1-2, meg is érted :)
2014. aug. 25. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Már mint fizkai feladatok (atantárgy)
2014. aug. 25. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Tom Benko ***** válasza:
Ha jó tanár tartja, izgalmas és érdekes. Egyébként a világ megértéséhez nyújt segítséget, még ha néha nem is túlzottan látszik.
2014. aug. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Bármit csinálsz, az fizika. Bizony, ahogy most a gép előtt ülsz, vagy amikor sétálsz, az is fizikai jelenség. Mennyiségekkel, képletekkel, törvényekkel és feltételezésekkel fogsz megismerkedni, amelyek világunk működésének megismeréséhez szükségesek. Ha jó tanárt fogsz ki, akkor kísérletekkel fogja demonstrálni a tananyagban tanultakat, ha kiváló tanárod lesz, akkor otthon ezt te fogod csinálni. :)
2014. aug. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!