Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon megharagudna?

Szerintetek nagyon megharagudna?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akinek már rég óta bejövök és hajt rám de én azt nem viszonozom iránta az érzést. Baráti társaság vagyunk és bemutatott ez egyik haverjának aki nagyon bejött nekem. Ráhajtottam a srácra de akkor a barátság miatt nemet mondott de egyre többet beszélgetünk és vevő lenne a dologra. De én se meg ö sem akarjuk megbántani. Szerintetek nagyon megharagudna ha valami lenne köztünk? Vagy ha titokba tennénk és úgy derülne ki az rosszabb lenne?

2014. aug. 24. 15:28
 1/2 anonim válasza:
Hát ha te nem érzel semmit sem a fiú iránt arrol te nem tehetsz. És ha a fiu is komolyan gondolt téged akkor a szerelmet választ barátok jönnek, mennek de a szerelem meg lehet örökre tart majd és ö lesz az igazid. L/16
2014. aug. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi történne, ha egy sétánál, vagy egy 4szemközti beszélgetéskor elmondod neki, hogy látod a törekvését, de nem jössz be neki és ha ezt el tudja fogadni, akkor tálalod neki a másik gondolatot, amit itt felvetettél.
2014. aug. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!