Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A paypal számlámra nem érkezet...

A paypal számlámra nem érkezett meg az átutalt összeg, hogyan írhatnák jóvá? (többi lent)

Figyelt kérdés

A problémám a következő: paypal accountomra utaltam pénzt bankszámláról, viszont a közlemény mezőbe elfelejtettem beleírni a paypal egyéni azonosítóm....szóval a pénz elment, voltam bankban is mondták forduljak paypalhoz, mert náluk kell legyen.

én viszont már előtte is írtam nekik, persze csak automatikus rendszerüzenet érkezett, arra válaszoltam megadtam az utalási adatokat is, hogy megtalálják a pénzt...erre is automatikus üzenet érkezett, hogy használjam a trustpay-t az utalásokhoz ezentúl...:P

jájj...arra is megírtam h de nekem a pénzem kell!! amire választ már nem kaptam...itt olvastam régebbi bejegyzést h vkinek pont ez volt az alapproblémája és meg is oldották azonnal..vki aki ezen a téren képben van tudna segíteni, hogy hogyan kaphatnám vissza az elutalt pénzt, vagy paypalra hogyan írják már jóvá...most jelenleg vhol függőben van, már csaknem egy hónapja!

a segítséget előre is megköszönném.



2014. aug. 26. 18:41
 1/1 A kérdező kommentje:
tárgytalan, végre megoldódott...
2014. aug. 27. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!