Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mivan? (többi lent)

Mivan? (többi lent)

Figyelt kérdés

A pasim szerint nekem dolgoznom kéne. És feleségként viselkedni. Most nincs munkám, mert megszünt a manikűrös hely ahol dolgoztam. De neki olyan állása van, hogy nem kéne dolgoznom. Meg azzal jön, hogy takarítsak, főzzek.

1.nem tudok főzni, mert nem szorultam rá, hogy megtanuljam.

2.takarítani még sose takarítottam, mert nem szorultam rá.

3.Vegyünk fel házvezető nőt!

Ezt már beszéltük is és azt mondta, hogy majd, ha dolgozok akkor. Én keresk munkát tényleg, de nem adok lejjebb az előző állásomnál, nem fogok takarítani meg ilyen undi dolgokat. Szerintetek milyen munkát vállalhatnék? Normális a férjem? És mi a baj velem?

27/L


2014. aug. 26. 19:31
1 2
 1/12 anonim válasza:

Normális a férjed.

Megtanulhatnál főzni és takarítani is.

2014. aug. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Azzal jön? Akkora elvárás, ha egész nap otthon rohasztod a segged ő meg húzza az igát és akkor azt írod, hogy "azzal jön"? Csinálni neki vacsorát esténként, hétvégente meg ebédet és kitakarítani a lakást, mosni rá meg ilyenek ez olyan nagy cucc cserébe, hogy eltart téged? Még is mit csinálsz otthon, hogy ennyire képtelen vagy? Ezért nincs barátnőm! Vigyázz, mert megjön az esze és megszabadul tőled!

Ha én eltartanék egy csajt magamon kívül a minimum lenne, hogy ezeket megcsinálja és nem léhűtő mód működik otthon plusz minimum a munka utáni "cumizás" is napi szinten! Természetesen ha gyereket nevelsz mind addig fel vagy mentve némelyik dolog alól, de csak amíg tényleg annyira pici, hogy állandó figyelmet igényel és magadnak sincs időd kaját csinálni, akkor oké, úgy én is eltartanálak, hisz az én fiam és a nő akit szeretek, de egyébként kapj már a fejedhez! :)

2014. aug. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De én nem meresztem a seggem! A barátnőimmel szoktunk elmenni shoppingolni (persze, közben munkát iskeresek) és nem hiszem, hogy olyan nehéz, főnöknek lenni egy mamutvállalatnál...
2014. aug. 26. 21:46
 4/12 A kérdező kommentje:
És ha lesz egyeáltalán gyerekünk (mert Ő szerene én meg nem) akkor is örökbe fogadunk egyet, mert én nem fogok szülni! Annyi lenne az alakomnak! Mindennap szexelünk ezzel nincs is baj, szóval a munka utáni "cumizás" bőven megvan mert mindennap vad szex dúl.
2014. aug. 26. 21:50
 5/12 anonim válasza:
Jó ez tuti kamu, ilyen idióta nincs mint Te! Ha ez nem szórakozás, akkor hihetetlen kemény a felfogásod, nem is értem, hogy lehet így élni! Csoda, hogy arra volt kvalitásod, hogy bekapcsold a géped, az ilyentől mint Te óvakodni kell minél messzebb! :)
2014. aug. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
igazad van utolsó, ez biztos kamu! :)
2014. aug. 27. 23:12
 7/12 A kérdező kommentje:
ez szarkazmus volt
2014. dec. 28. 18:03
 8/12 A kérdező kommentje:
mármint a komment, nem a kérdés
2014. dec. 28. 18:03
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem se kène dolgoznod. Nem èrtem mèrt várja el ezt tőled bárki is. Valószìnű örökkè ijen szèp ès fiatal maradsz úgyhogy nem kell semmit tenned csak lenned. Vásárolgass meg ijesmi. Anjira megnyerő egy emberben ha nem csinál semmit, nincs szemèlyisège, ès ostoba, nem èrt semmihez. Nem kell takarìtani hisz a cigányok sem teszik. Enni sem kell mert a kaja hizlal. Ez ìgy van rendbe. ;) dont worry, be happy
2014. dec. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, az elején azt hittem piszkálsz, de a végére rájöttem, hogy nem szarkazmussal mondod, talán te még hiszékenyebb vagy mint én, mert nem leszek örökké fiatal, de létezik a plasztika ami már majd nem ugyan az. És köszi, hogy megértesz!
2014. dec. 28. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!