Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mivan? (többi lent)

Mivan? (többi lent)

Figyelt kérdés

A pasim szerint nekem dolgoznom kéne. És feleségként viselkedni. Most nincs munkám, mert megszünt a manikűrös hely ahol dolgoztam. De neki olyan állása van, hogy nem kéne dolgoznom. Meg azzal jön, hogy takarítsak, főzzek.

1.nem tudok főzni, mert nem szorultam rá, hogy megtanuljam.

2.takarítani még sose takarítottam, mert nem szorultam rá.

3.Vegyünk fel házvezető nőt!

Ezt már beszéltük is és azt mondta, hogy majd, ha dolgozok akkor. Én keresk munkát tényleg, de nem adok lejjebb az előző állásomnál, nem fogok takarítani meg ilyen undi dolgokat. Szerintetek milyen munkát vállalhatnék? Normális a férjem? És mi a baj velem?

27/L


2014. aug. 26. 19:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
:D Ezen de jót röhögtem. Ha a kérdező tudja mi az a szarkazmus akkor annyira hülye nem lehet mint ahogy ő magát be akarja állítani. Ez egy jó kis kritika a mai nők többségével kapcsolatban - tisztelet a kivételnek. De ezzel sajnos leromboltam azt a látszatot amit a kérdező felépíteni akart. Sorry! But don't worry be happy! ;)
2014. dec. 29. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
húú ezt az utolsót most nem értettem. Persze, hogy tudom mi az a szarkazmus, az a nyuszifüllel mondunk valamit, vagyis az ellentetjét gondoljuk, csak nehéz felismerni...De ezt az utolsó komit tényleg nem értem.
2014. dec. 29. 22:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!