Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az nagy baj, ha egy játék...

Az nagy baj, ha egy játék bemutatóján elsírom magamat?

Figyelt kérdés
Van a Dead Island nevű játék bemutatója (Dead Island Announcement Trailer). Az egyik ismerősöm mondta, hogy nézzem meg, mert ő sírt rajta. Egyik nap megnéztem én is és szó szerint sírtam rajta férfi létemre. Nézzetek meg és most ne az élőhalottak legyenek a fontosak, hanem a család, a kislány, amikor az apa lerakja benne a kislányt a földre, akkor milyen arca lesz, szerintem nagyon szomorú látvány. Én alapjáraton egy érzelmes férfi vagyok, mindenki gondját a szívemre veszem és ha van valamilyen film vagy bármi, ami szomorú dologgal kapcsolatos, akkor megindulnak az érzelmeim. De ez normális, hogy egy bemutatón elsírom magamat? Vagy csak túl érzelmes vagyok? 19/f

2014. aug. 27. 09:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor már ketten vagyunk. Ezt ugyan nem láttam, de egy másikon én is meghatódtam. A játékot nem ismerem, a nevét sem tudom. Azt látni, hogy egy gép elkezd összerakni egy nő robotot. Az feleselget, erre szétszerelik. Könyörög, hogy ne. Aztán mégis összerakják, bedobozolják, s az utolsó képeken egy csomó ugyanilyen figura van szépen sorban.
2014. aug. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam. Majd nézd meg, ha lesz időd. Én meg azt nem láttam, amit te, habár így én sem ismerem.
2014. aug. 27. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!