Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan lehet megtudni a...

Magyar Boglárka kérdése:

Honnan lehet megtudni a Boronkay GYörgy Gimnáziumban melyik csoportba kerültem a szintfelmérő alapján?

Figyelt kérdés
CSak a suliba derül ki vagy előtte kapunk valami értesítést? Vagy a tankönyv típusából is ki lehet deríteni?:)

2014. aug. 6. 17:42
 1/5 anonim válasza:
Nyelvi előkészítős leszel, szakmai osztályos, vagy a gimnáziumiba mész? :) Mert lehet hogy tudok segíteni :D
2014. aug. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
nekem tudsz segiteni? en a gimnaziumba megyek
2014. aug. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ha gimnáziumba mész, nem kapsz értesítést hogy melyik csoportba kerültél (ugyan ez vonatkozik a szakmaira is). Csak a NYEK-eseknek szoktak névsort csinálni, amit valamikor augusztusban tesznek ki az iskola honlapjára, és ott feltüntetik a nevek mellett, hogy melyik csoportba kerültél (1-legjobb, 4-legrosszabb) illetve német nyelvi előkészítőnél azt, hogy németből vagy angolból leszel haladós. Annyit lehet még, hogy gondolom már megkaptad a tankönyvlistás számlát..ha leírod, hogy milyen angolkönyv van rajta, lehet hogy meg tudom mondani a csoportot :)
2014. aug. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Gimnáziumos leszek. De már szerintem tudom a csoportot. KÖszi a válaszokat!:)
2014. aug. 27. 20:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszi
2016. aug. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!