Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kerülhetnék be egy...

Hogyan kerülhetnék be egy animátor csapatba?

Figyelt kérdés
Külföldön a nagyobb szállodákban mindenhol van animátor csapat, akik az embereket szórakoztatják. Érdekelne, hogy mik a feltételei annak, hogy felvegyenek egy nyári munkára animátornak?! A nyelvtudás az egyik legfontosabb dolog (2 nyelvet beszélek). Esetleg valamilyen képzésen is részt kell venni? Gimnáziumba járok, 18 év alatt vagyok és turisztikai egyetemre szeretnék menni. Azt tudom, hogy az egyetemen vannak ilyen programok, amikkel lehetőségünk van kimenni gyakorlatozni, de mégis szeretnék egy kis tapasztalatot szerezni. Előre is köszönöm.

2014. aug. 27. 10:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! 18 éves vagyok, hétfőn jöttem haza Kosról. 2 hónapot és 1 hetet voltam kint animátorként, a suli miatt sajnos ennyi időt tudtam maradni.

Hogy hogyan? Én még gimibe járok, semmi papírom, semmi végzettségem nincs, ami ehhez kéne.. nem is kell. Ami kell: tudj minimum 2 nyelven beszélni. A személyiség mindennél fontosabb. Legyél nyitott, pörgős, belevaló, strapabíró, őrült, beszédes. 2 irányba lehet menni, gyerek és sportanimátornak. Szóval tudj a gyerekekkel bánni, vagy ha inkább a sportos irányba mész, akkor érts mindenhez egy kicsit, találd fel magad..aquagym, joga, streching. A tánctudás elengedetlen, mivel esti showkban táncolni kell.

Ha ezek megvannak, akkor keress egy közvetítő céget, neten találsz sokat, január környékén vedd fel velük a kapcsolatot, és ha megfelelsz, mehetsz is. :) A legfontosabb tényleg a személyiség. Minden emberrel szót kell érts, kezdőként téged fognak csicskáztatni, szóval alázatosnak és dolgosnak kell lenni. Mindig mosolyogni kell, nincs olyan, hogy rossz napom van és nincs kedvem. Ha problémád van,. azt sem láthatják a vendégek. Nem könnyű, de megéri! Nekem ez volt életem legjobb nyara. Annyi minden történt.. Volt, hogy 2 napg sírtam, de amikor munkaidő volt, el kellett felejtenem minden problémám. A rosszak ellenére csak a jóra emlékszem és már egy óra múlva ülnék a gépre és mennék vissza. :) Bőgtem, amikor búcsúzkodtam a többiektől és haza kellett jönnöm. :) Hajrá! Ha valami kérdésed van , írj!:)

2014. szept. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!