Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valami negatív ér! Ahogy,...

Dominika67 kérdése:

Ha valami negatív ér! Ahogy, ahogy végigszántom vele a kezem. De csak egyet, ezt még megvágom, ezt is, ezt is, ezt is. S alig birom abbahagyni. Én szabályszerűen boldog vagyok, hogy van nekem a vágás. Ő az én kis barátom. Ez függőség?

Figyelt kérdés

2014. aug. 27. 16:24
 1/9 A kérdező kommentje:

A vágás és én szimbiózisban élünk egymással.Ha valami negatív ér,csak hazajövök,befekszem az ágyba, amgamra húzom a takarót,és álmodozok azon,hogy ártok magamnak,majd pedig vágok is.Sokszor maga az előkészület is olyan izgalmas!Ahogy meglátom a pengét,ahogy kicsomagolom,s ahogy végigszántom vele a kezem...De nem is kell negatívnak lenni egy dolognak,sokszor a késztetés van,csak egyet,de aztán mégegyet,aztán megint csak mégegyet vágok.Ezt még megvágom,ezt is,ezt is,ezt is.S alig birom abbahagyni. Teljesen más állapotba kerülök s ez nem feltétlen rossz. Én szabályszerűen boldog vagyok,hogy van nekem a vágás.Ő az én kis barátom.

SOS !! Ez függőség?

2014. aug. 27. 16:26
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem fuggoseg, hanem mentalis zavar. Ne itt keress segitseget, hanem orvosnal.
2014. aug. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Annyira nm veszes..szerintem..
2014. aug. 27. 17:23
 4/9 anonim ***** válasza:
Keress fel egy pszichológust. Komolyan.
2014. aug. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

De igen, annyira veszes. Amig ezt magad nem latod be, segiteni sem lehet rajtad.


Mar persze kiveve, ha a fentiekbol egy budos szo sem igaz, csak egy unatkozo trollcsira vagy, aki poent csinal masok problemaibol.

2014. aug. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem csinalkk viccest senkinek a problemaibol probalok segitseget kerni..
2014. aug. 28. 14:03
 7/9 anonim ***** válasza:
A segitseget nem itt fogod megkapni, hanem pszichiatertol. Keress orvost, ezt nem forumokon kell megoldani.
2014. aug. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam vele és igen elég vészes dolog de abba tudtam hagyni mindenféle segítség nélkül.

Ha gondolod írj:)

2014. aug. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszii a válaszokat
2014. aug. 29. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!