Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudok venni valahol cigarettát...

Specus kérdése:

Tudok venni valahol cigarettát szálanként? (Budapest)

Figyelt kérdés

Leszokóban vagyok, viszont szívesen rágyújtanék egy szálra, de egy egész dobozzal nem szeretnék venni.

Tudtok esetleg valami lehetőséget Pesten?


2014. aug. 27. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a tesómtól vaaszek szálanként.
2014. aug. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Nem, te nem vagy leszokoban. Ha tenyleg le akarnal szokni, nem szivnal el tobbet egyetlen szalat sem. Magadnak minek hazudsz?


Egyebkent tilos szalankent arulni, mivel sosem tudhatod mi van abban a szalban, amit kaptal...

2014. aug. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Te, mint (örök)nemdohanyzó kérlek kímélj meg a közhelyes hülyeségektől. Köszönöm.
2014. aug. 27. 17:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyen temperamentummal nehéz lesz, hiszen a másik igazát nem viseled el, Akkor mit teszel? Rágyújtasz. Magatartásodon kellene javítani. Tudom, hogy leszólsz, na jöhet! :D
2014. aug. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

En, mint 4 eve leszokott ex-dohanyos mondom, hogy te nem akarsz leszokni. Ha le akarnal, nem kunyiznal szalankent cigit. Ennyit errol.


Olvass el kb. barmit Alan Carr-tol es rajossz, hogy igazam van.

2014. aug. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!