Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kinek hogy tetszet a tegnap...

Kinek hogy tetszet a tegnap esti Budapesti Tűzijáték?

Figyelt kérdés

2014. aug. 21. 09:44
 1/8 Sün!! válasza:
A Petőfi híd nem volt lezárva az autók és villamosok előtt. Ez zavaró volt. Mindenben a biztonságra mentek, ez is hozzá tartozott volna. Egyébként átlagos volt, jó idő volt. Gyerekekkel, barátnővel ideális program.
2014. aug. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
A közvilágítás miatt alig lehetett élvezni,baromi zavaró volt,hogy az arcodba világított a közvilágítás,és a tüzijátékból alig láttál valamit. Amúgy jah,átlagos volt.
2014. aug. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nekem tetszett. :)
2014. aug. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
szart se láttunk a lánchíd melletti fától
2014. aug. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
:)) miert nem alltatok arrebb?
2014. aug. 21. 14:33
 6/8 anonim válasza:

nekem nagyon tettszett (Kossuth térről néztem). szép effektek, nagy durranások :D

az uszályok jól voltak elhelyezve, és a Lánchídról feleregetett rómaigyertyák és úgy általában a koreográfia jó volt.


Mondjuk a közvilágítás nagyon zavaró volt. 9 óra előtt tudni lehetett hogy nem lesz semmilyen vihar, de még eső sem.

Nyugodtan lekapcsolhatták volna. Kivéve a Parlament, Vár, Lánchíd stb. ezek maradhattak volna.

De összességében szép volt. :)

2014. aug. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nem római gyertyákat szoktak használni a Lánchídon sem hanem vetőcsöves bombákat ütegekbe rakva

(Ezt a megjegyzést nem rossz szándékból írtam!)

Am a kérdésre válaszolva nekem nagyon tetszett de a közvilágítást tényleg le lehetett volna kapcsolni de nem volt annyira zavaró ha jó helyen állt az ember

2014. aug. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ezt ő maguk (leskovics) írták, hogy római gyertyák.
2014. aug. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!