Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki tud jó blogot? Gimis...

Salátaa kérdése:

Valaki tud jó blogot? Gimis szerelmes blogokra gondolok.

Figyelt kérdés
Szeretem az ilyen blogokat, csak sajnos sokat kell várni új részekre, ezért szeretnék újakat olvasni:)

2014. aug. 28. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Bocsi, ha nem az elvárásaidnak megfelelőket írok, de nekem ezek az örök kedvenceim:

Kin - egy deszkás lány naplója (1.évad):

Kin - Summer Season (2.évad, befejezett): [link]

Rebel Kisses: [link]

Behind the Mask: [link]


Van még sok, de nincs kedvem mind leírni.Az a lényeg, hogy ha tetszik egy blog, akkor az oldalon keresd meg a "Magamról" modult (ha van), és kattints a teljes profil megtekintése, majd ott vannak az író saját blogjai, és hogy melyiket szokta még rendszeresen olvasni.És akkor így sok jó blogot találhatsz. :)

2014. aug. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
* Kin - egy deszkás lány naplója (1.évad): [link]
2014. aug. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

ez az én blogom, remélem ha elolvasod, véleményt is írsz róla... :) a link ne tévesszen meg, ennyi szenvedés nincs benne! :D

[link]

2014. aug. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!