Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én gondolom úgy, hogy...

Vörös98 kérdése:

Csak én gondolom úgy, hogy vannak olyan színészek, akikhez nem illenek bizonyos arcmimikák?

Figyelt kérdés

(senki ne szóljon be a példákért meg a magyarázatokért)

1. Ian Somerhaldernek minden jól áll (The vampire diaries)

2. Paul Wesleynek az áll jól, ha vidám vagy közömbös, mert mikor szomorú, általában csak röhögök rajta. (TVD)

3. Viszont Ed Westwick kimondottan retardáltan (bocs a szóért) áll, mikor vigyorog. neki a közömbös, a szomorú, meg a félmosoly áll jól. (Gossip Girl)


De ha valakinek vannak jobb példái, akkor rajta:)



2014. aug. 28. 22:31
 1/1 anonim válasza:
Így van. De én inkább azt mondanám, hogy vannak olyan emberek. Pl. én is. Van olyan gesztus, ami egyszerűen nem áll jól nekem. Ráadásul még pluszban olyan elcseszett vagyok, hogy ha közömbös vagyok, szomorúnak látszok, ha mosolygok, komolynak látszok, és egy fülig érő mosolyt vesznek csak észre rajtam... persze aki ténylegesen ismer, az megszokja, megtanulja ezt. Amúgy pl. a nevetés nem is áll jól... fura, azt mondják egy szép mosoly a legszebb kiegészítő, de nekem a résnyire nyitott száj, és az ajakbiggyesztés jobban áll.
2014. szept. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!