Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk, hol a logika?

Tóth V. kérdése:

Fiúk, hol a logika?

Figyelt kérdés

Azt mondjátok,hogy szeretitek a hosszú és szép lábú nőket,viszont azt meg cukinak tartjátok,hogyha egy lány pici,160 cm,és ölelgetni való és hát ehhez a magassághoz ritkán társul hosszú láb.

Én személy szerint 175 centi vagyok,formás és hosszú lábakkal.

Szóval ti a magazinokban szívesen nézitek a nyakigláb modelleket,de élőben inkább a pici (nálatok alacsonyabb) lányok tetszenek?Vagy ezt hogy,mert én nem értem?



2014. aug. 29. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
egyik faszi a hosszú lábú nőkre bukik, másik a picikre. én spec nem törődök a magassággal, ha a csaj motoros, hát nekem bőven elég.
2014. aug. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez azért kicsit nagy általánosítás...
2014. aug. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 2xSü ***** válasza:

1. Mi fiúk is különbözőek vagyunk hidd el. Van, aki szereti a spenótot, van aki nem. Van, aki rajong a fociért, van aki utálja. Van, akinek a magas lányok jönnek be, van akinek az alacsonyak. Van, akinek a határozott, vagány lányok jönnek be, és van, akinek a szendék.


2. Az, hogy ki mit néz meg, az nem feltétlenül egyezik meg azzal, hogy mit választ. A zsiráfot is megnézem az állatkerben, de otthonra nem kellene. Ahogy a mondás tartja, a férfiak a szőkét nézik meg, de a barnát veszik el. Ez is általánosítás persze, de a lényege az, hogy egészen más egy erotikus fantázia képe, mint az, aki ténylegesen a társad lesz. Egy párkapcsolat ugyanis nem csak a kinézetről szól. Ilyen módon természetesen az sem mindegy, hogy ki milyen céllal néz meg, csak nézegetni akar, egy futó kalandot, vagy komolyabb tervei vannak.

2014. aug. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mert az egyik az nyersen fizikai vonzalom (ami férfiaknál elég erős jelenség), a másik pedig érzelmi, és ezek egymástól függetlenek, nem feltétlen esnek egybe.


Valószínűleg egy 190 centis lány idomai is nagyon vonzóak a férfiak számára. Sőt, van, akit meg a kövér lányok vonzanak, hogy ne csak a magassággal példálózzunk.


Viszont érzelmileg másként működik a dolog. A fiú általában csak abba a szituációba tudja beleképzelni magát, hogy a ő a nagyobb, az erősebb, a bátrabb, ő hozza haza a több pénzt, stb. nem pedig a barátnője. Tehát előbb lesz szerelmes egy pici, cuki, aranyos kislányba.

2014. aug. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!