Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi történik? Egy kis segítség...

Mi történik? Egy kis segítség jól jönne.

Figyelt kérdés

15/L


Kérlek kíméljetek meg a bunkó válaszoktól, csak szeretnék segítséget kérni..


Tehát:


Csak úgy spontán sírógörcsök.


Nagyon sokszor volt már olyan hogy, mondjuk sétálok az utcán, és elfog egy rettegés, felkavarodik a gyomrom és könnyek szöknek a szemembe, a szívem gyorsabban kezd verni.


A kedvem pár másodperc alatt meg tud változni.

Az egyik pillanatban mosolygok, a másikban már azt kívánom bárcsak elcsapna egy autó.


A reménytelenség érzése.


Úgy érzem csak csalódást okozok mindenkinek, megbántok mindenkit, így hát arra jutottam hogy ezért vagyok ennyire magányos.


Kedvem sincs olyan nagyon semmihez, az iskolától meg egyenesen rettegek. Reggel remegve kelek ki az ágyból, mert tudom hogy be kell mennem, milliószor játszottam el hogy hívni kell a papot, ezért majdnem ki is csaptak mert túl sokat hiányoztam.


Angliában lakom. Olyan nyelven beszélek amit már megutáltam. Olyan országban élek amit már egyenesen rühellek. Hálátlan vagyok, és szánalmas amiért nem értékelem hogy kihoztak a szüleim? De hát ilyen messze a családomtól..


Már nem bírom. Ne értsetek félre, semmi bajom az angol emberkékkel, vagy magával az országgal. Csak én nem illek ide.

Csak haza szeretnék menni, de mivel ez nem egy opció, ezért csendben magamat büntetem.


Sokszor saját magamtól, a saját tetteimtől megrémülök..


Valaki meg tudná mondani hogy ez mi? Magam sem tudom mért érzek így.. Hátha valaki tudja, vagy esetleg tudna adni egy jó nagy kiábrándító pofont.


Köszönöm.


2014. aug. 30. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Kamasz vagy, ez ezzel jár. 2 éve én is sok hasonló dolgot éltem át, sőt, néha még most is. El fog múlni idővel ez a hangulatváltakozás.


17/F

2014. aug. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bocs de nem érel a kezem angliáig :)

Egyszerűen hon vágyad van ebben nem tudok segíteni sajnos csak úgy ha haza jössz ezt mondmeg a szüleidnek is !

2014. aug. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!