Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kellene tennem? A feleségem megcsalt és elhagyott, de elmondta, hogy mi történik. Engem "eldobott". Most jönne vissza. Ja és van egy kislányunk. Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
Persze még mindig szeretem valamennyire nem is tudom miért.
2010. máj. 20. 14:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A nagyját nem igazán értem, de a lényegre: A csajt ne fogadd vissza, csak a gyereket.


Olyan nincs, hogy "most elhagylak, aztán majd visszajövök", viszont a gyereknek fix családi háttérre van szüksége.

2010. máj. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
találsz jobbat,csak ott a gyerek...
2010. máj. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Gondold végig magadban, ha egyszer megtette, másodszor is megtenné-e? Ha nem, és szereted, fogadd vissza. Egy gyerek fontos kötelék (:

72es

2010. máj. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Eddig megbíztam benne vakon úgy gondoltam hogy őszinte hozzám. Az mellette szól, hogy elmondta, hogy szerelmes a másik srácba csak az a baj, hogy megtudtam már ez elött is volt köztük szexuális kapcsolat ( nem lefekvés). Örlődök, hogy mi tegyek szeretem, de nemtom megtudnák-e bízni benne. És nemtom, hogy ez a visszajövetel őszinte-e a részéröl.
2010. máj. 20. 14:42
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem érdemli meg, hogy visszafogadd. Te viszont megérdemled az esélyt a boldogsára.
2010. máj. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
A gyerekednek szüksége van családra ez így van.De ha egyszer neki az nem jutott az eszébe ,hogy milesz miután elhagy akkor miről beszélünk??Az ,hogy nem tudnál bennem megbízni ezek után ez így van mindig feszült lennél mellette....és jogos lenne.Próbál minél több időt a gyerekkel lenni,őt meg felejtsd el kapcsolattéren nem érdemel meg.....
2010. máj. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyszerű helyzetben. Mikor elhagyott a feleséged, gondolom, sokat őrlődtél, és gyakran vágytál arra, hogy térjen vissza.

Most meg itt van, és újra akarja kezdeni.


Elmondta, hogy szerelmes volt a pasiba és hogy korábban is volt közöttük valami. Téged nem hiszem, hogy szeret, legfeljebb egy megbízható ember vagy a számára.

Felesleges folytatni vele a párkapcsolatot, mert egy megbízhatatlan ember. Soha sem tudnátok úgy élni együtt, mint azelőtt.

Próbáljátok meg elfogadható szinten tartani a kapcsolatot (normális kommunikáció, ismeretségi viszony) és vedd ki a részed a gyereknevelésben, amennyire a lehetőséged engedi.

2010. máj. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én sem tudnék vele lenni:((((
2010. máj. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Igen a szivem azt mondja, hogy hiányzik nagyon, viszont megpróbálok az eszemre hallgatni és elfelejteni őt akármennyire is nehéz. Az a baj, hogy most a gyerekkel zsarol, hogy mennyire hiányzok neki, stb... Nem egyszerű, de végig fogom csinálni. Viszont egy társ nagyon hiányzik.

.........

2010. máj. 20. 16:40
 10/13 anonim ***** válasza:
Figy, ilyen helyzetben a legjobb tanácsom, hogy legyél optimista. Ne vakítson el az, amit szeretnél hogy történne, mert úgy se úgy fog történni, csak az elején tűnik annak. Magyarul ha most önzetlenül visszafogadod, egyértelműen bebizonyítottad neki, hogy játszhat veled, és megteheti bármikor máskor is. Ne töltsd be ezt a szereped, eddigiek alapján nem ezt érdemled. Egyébként csak ilyen oka volt rá, hogy máshová vonzódott, nem volt egyéb balhé otthon, ami alapján oka lett volna rá, hogy elhagyjon?
2010. máj. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!