Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én kapok hányingert a...

Csak én kapok hányingert a közösségi oldalaktól?

Figyelt kérdés
Mostanában akárhányszor felmegyek iwiwre, facebookra stb.., elfog az undor. Miért van feltűnési viszketegsége mindenkinek???:SSS
2010. jan. 17. 12:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ja

puszi lávcsi 2 new kép

mintha az lenne a legfontosabb pfff

2010. jan. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Nekem sem tetszenek,már töröltem is magam mindről.
2010. jan. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nekem egy olyan ismerősöm sincs,aki ribis,*puszcsis*-*lávos* képet tett volna fel magáról.ha mégig én nem láttam,nem zavar,te se nézegesd.én csomó mindenre használom az ilyen oldalakat,és nem leszek rosszul tőle.érdekes
2010. jan. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

*mégis

*tőlük

2010. jan. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
hát akkor jó neked h nem iylen idióta ismerőseid vannak.:D
2010. jan. 17. 12:13
 6/12 anonim ***** válasza:

3.vagyok

én elsősorban IWIWet használok.amiket igénybe veszek:néhány alkalmazás,névnapok,szülinapok megtekintése,fórumok,klubok olvasgatása,néha lecsekkolom mi van az ismerőseimmel(új suli,munkahely stb..)

Ezek nekem hasznos funkciók.nem kapok idegbajt tőlük..Te is csak arra figyelj,amik fontosak neked ezeken az oldalakon.

2010. jan. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nekem semmi sem fontos ezeken az oldalakon, egyszerűen ezek az oldalak oylan faszán vannak megcsinálva h az ember függővé válik és azon kapják magukat h minden órában ezeket nézegetik.(tisztlet a kivételnek)!
2010. jan. 17. 12:22
 8/12 anonim ***** válasza:
56%
Én a kis k.urváktól kapok rohamot. Mindegyik kis takony pucérkodik, csücsörít, vagy a barátjával fotózkodik enyhén erotikus pózban, miközben a tojáshéj a p.icsájukon van még. A "puszcsi-lávcsis" dolog már lassan megszokott,sajnos. Én is csak iwiw-en vagyok már,a többiről töröltem magam, mert felesleges.Az iwiw csak azért jó nekem,mert sok ismerősömmel csak ott tudom tartani a kapcsolatot, és onnan tudok meg infókat(szülinapok pl).
2010. jan. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
én a kommentektől vagyok kiakadva amiket bizonyos emberek képeihez irnak...elkerülhetetlen h meglássam őket, mivel iwiw kezdőlapon már mind1 ik ki van írva mióta megváltozott az iwiw...
2010. jan. 17. 14:55
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Töröld magad. Ennyi. Én is ezt tettem, azóta csak élőben baszom fel magam rajtuk.
2010. jan. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!