Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol és hogyan tudom kideríteni...

Hol és hogyan tudom kideríteni, felkutatni ezt?

Figyelt kérdés

A rádióban hallottunk egy műsort ahol lakáskiadásról volt szó.

Egy hölgy betelefonált és elmondta hogy ő egy aránylag zárt csoportban van benn ahol egymás között adják ki a lakásukat a tulajdonosok.Nemzetközi szinten működnek.Pár naptól pár hétig szokták kiadni átlag 50-90 euró˛nap az ára a lakásnak.A hölgy állítása alapján évek óta így adja ki a lakását és sokkal jobban megéri mint hosszútávú bérlőknek kiadni.

A dolog nem hivatalos ezért nem mondta el hol lehet őket megtalálni.Ti hol milyen keresőszavakkal kutatnátok fel őket?



#csere #üzlet #bérlés #lakáskiadás #bevételi lehetőség
2014. aug. 31. 19:37
 1/3 Linó03 ***** válasza:
A rádiónál is meg lehet próbálni érdeklődni, de lehet, hogy elutasítanak. Angolul: "flat, rent/hire out, few days/weeks" ezeket próbáld összefűzni. Vagy még szintén angolul olyan oldalt keresni, ahol bérlakásokat hirdetnek. Ha nem is hivatalosak, azért valahol nekik is kell hirdetniük. Angol helyett németül is sikeres lehet a próbálkozás.
2014. aug. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bűnözés, adócsalás.
2014. aug. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak köszönöm a választ,megpróbálom.

Másodiknak,ha adózom róla semmiféle bűnözés vagy adócsalás nincs benne.

Azért érdekel mert a hazai oldalakon csak szerelmi légyottokra órákra napokra kiadó hirdetéseket találtam,viszont én ilyenre nem szeretném,de turistáknak már szívesen.

2014. aug. 31. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!