Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Anyám egy csomó különórára...

Anyám egy csomó különórára járat és nem akarok ennyi sz. Rra járni. Mit tegyek? 17/f

Figyelt kérdés

most lettem 11.-es (igen sajnos megkezdődött a suli..)

anyám egy héten 4 különórára akar járatni ami azt jelenti hogy csak péntek délután vagyok szabad, akkor van szabadidőm. mit csináljak ez ellen? semmi időm nincs még sportolni sem :(



2014. szept. 1. 19:55
 1/4 A kérdező kommentje:
járatna*
2014. szept. 1. 19:59
 2/4 anonim válasza:
Ez attól függ milyen jegyeid vannak, mert ha nem annyira fényesek, akkor persze, hogy elküldenek különórára, de ha nem ez a helyzet, akkor csak szimplán beszéld meg vele.
2014. szept. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

kulonora vagy korrepetalas? mert ha pluszban jarsz ide-oda, ugy hogy kozben utalod, annak semmi ertelme, csak penzkidobas. ha korrepetalasra van szukseged, az mas. heti 1-2 nap belefer, de 4 nap sok, igy meg lecket irni sem marad idod.


egyebkent meg 17 evesen lehetne annyi kiallasod, hogy megmondd, nem akarsz kulonorara jarni, mert utalod es nem mesz vele semmire.

2014. szept. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen , pontosan ez a helyzet, utálok járni..de egyszerűen nem lehet lebeszélni. Csak hogy vázoljam:2 matek 1fizika és 1angol kulonora...angol nyelvvizsga miatt... Ez kell és fontos. Fizika továbtanulashoz de a 2 mateknak semmi ertelmet nem latom...sztem 1 is eleg lenne
2014. szept. 1. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!