Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy fürdés...

Miért van az, hogy fürdés közben egy csomó kérdés eszembe jut, hogy mit akarok kérdezni, de mire befejezem, és felérek a géphez, elfelejtem?

Figyelt kérdés
2012. aug. 28. 23:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

óó detto ugyanez nekemis:D

olyanis volt hogy "dejó kérdés, ezt most tényleg felteszem" és mire behoztam az oldalt és rákattintottam hogy új kérdés, kiment a fejemből. AZ milyen idegesítő volt elhiheted...xd (és nem a gépem lassúsága miatt:D)

2012. aug. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
39%

Miért kell annyi kérdés?

Tényleg ennyire tudatlanok vagytok,olvasni nem szégyen.Vagy csak nincsenek barátaitok akiket megkérdeznétek,ezért idegenekhez fordultok?!

2012. aug. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%
Ugyan ez van velem is. Most, hogy van telefonom és net van mindenhol, fel tudnám bármikor tenni a kérdést, most meg nem nagyon jut eszembe hirtelen soha semmi. :D
2012. aug. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Alaque ***** válasza:
100%

Nekem ezert van wi-fis telefonom. Hogy lehetetlen helyzetekben es idopontokban is tudjak gyakorikerdesezni (pl. most). :d

Bar en valaszolgatni szoktam.

2012. aug. 29. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!